Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защита на боята

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защита на боята

    След мероприятието в Стара Загора Тойотата пак е за боя ....
    Някой мислил ли е как са се позщитим от клоните. На мен ми хрумна да се облепи джипа с фолио като на колите с реклами. Предполагам че ще има достатъчно здраво такова. След това се сваля с горещ въздух. Някой пробвал ли е ....
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

  • #2
    До: Защита на боята

    Руснаците затова не свалят лепенките с номерата от състезанията.
    Има фолио, което се продава за вместо боята. Масрафа излиза колкото половин кола с лепенето.

    Коментар


    • #3
      До: Защита на боята

      Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
      Някой мислил ли е как са се позщитим от клоните.
      Сещам се само за един сигурен - да не се ходи в гората ...

      А иначе варианти за облепване с фолио има. Ама не знам дали си струва разходът и времето, което ще отива.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: Защита на боята

        Може би и цветът има значение. Не като защита, разбира се. Имам късмета моята машинка да е светлосребрист металик и, макар да е твърде надрана, от 10-15 метра почти не личи, или поне не дразни.

        Погледът отблизо е друга работа. Но кой ли поглед отблизо не е друга работа?..

        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар


        • #5
          До: Защита на боята

          Спасе, "Цветът няма значение!", но това е друга тема...
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #6
            До: Защита на боята

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Спасе, "Цветът няма значение!", но това е друга тема...
            Да,и за размера така говорят,ама....

            Коментар


            • #7
              До: Защита на боята

              Ако не е за продан какво значение има дали е надран джипа то нее сув

              Коментар


              • #8
                До: Защита на боята

                Лично на мен, по-добре ми изглежда джипа, когато е леко надраскан... и с остатъци от клонки и листа тук таме...
                Ники, размер и цвят са различни неща, поне за мен...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #9
                  До: Защита на боята

                  В тоя ред на мисли на стария джип мой познати бояджии бяха сложили някакъв лак който не се произвеждал вече, с него се боядисвали дъната на джетовете дето се търкат я пясъка. Невероятно здраво нещо, след разходка в гората и след мифката нямаше следи от надраскването, неведнъж съм ходил в гората с него и следи почти нямаше. Само че чаках месец да се втвърди това чудо.. Сега продавам новия джип, идват вече трима и коментират "малии, той много надраскан бре" на което аз отговарям, "ами значи не е за вас, на тая кола средата и е гората, за кафето има други по комфортни" .Аз като си взимам джипка за гората не гледам външния вид, там той не е от значение, механиката е важна, т.е. това което е под капака и под пода на джипката.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Защита на боята

                    Който го е страх от мечки да не ходи в гората.

                    Ако почнеме да се притесняваме за боята на всяка разходка в гората къде отиде кефа.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #11
                      До: Защита на боята

                      Моето Терано от 1 година е облепено цялото с прозрачно фолио.За целта бяха нужни ок. 4,2 кв.м. фолио производство на 3М.Цената на фолиото е 50лв. и платих 20 лв. за облепването ,което един познат ,работещ в рекламна агенция, направи за около 3 часа.Фолиото е учудващо здраво,все още не е разлепено никъде,понася и най-грубите клони без да се къса.Експериментално отлепихме малко от него-отлепва се с нагряване с горещ въздух.Защитава и от камъчета, чайки(), масла, киселина и т.н...Според мен е по добре от ежегодно боядисване за 700 лв....минимум....

                      Коментар


                      • #12
                        До: Защита на боята

                        Това със фолиото е добро, но много тънко за работа, чак не е за вярване, има и такива лакове, но там цената е *10.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Защита на боята

                          Единствения начин е да стане мат и от там покритието/лак/да е бъкано с еластификатор.
                          Забележките са много малко.
                          Иначе няма защита...
                          Те т'ва е Баце...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X