Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ARB - спешно!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ARB - спешно!!

    Някой знае ли начин да се внесе предна броня от ARB, някъде от Европа, Щатите или дори Австралия, че тукашните им представители не са в състояние до средата на октомври!

  • #2
    За Вноса не знам, НО Братя Флекстм Се справят много добре с тези работи - разгледай из форума има много снимки на тяхни творения (е на мойта е най-хубаво)

    Коментар


    • #3
      Братя Флекс са отличен избор, а ако държите на внос няма проблем да си купите ARB просто се обадете, но аз лично ви препоръчвам като първа опция TJM...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Може ли малко повече информация за тях?

        Коментар


        • #5
          аз мога да ти покажа дифендер 90 с броня АРБ и лебедка warn допълнителни фарове и съм сигурен, че ще се влюбиш, скоро го направихме така и сега чакаме шнорхила. но ако ти трябва спешно цената е много солена, ако ти се чака говори с близнаците. тази комбинация е много истинска и я препоръчвам, но ако TJM а по - евтини сигурно си заслужава.
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Точно за това говоря, пусни ми л.с.!

            Коментар


            • #7
              Тази нощ си поприказвахме доста с австралийците, ако някой го интересува мога да го държа в течение!

              Коментар


              • #8
                АРБ брони

                за какво ти е да са АРБ? има няколко човека в София, които могат да ти направят перфектна броня или багажник...
                виж за блокажи, окачвания и т.н. съм съгласен, но за железариите да се транспортират от другия край на света не е оправдано според мен...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Така е, но аз съм манияк! За този Дифендър чаках 12 години, но никога не съм се колебал. Сега искам всичко да му е точно! Както се казва "стреляй и забрави!"

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Volk
                    Така е, но аз съм манияк! За този Дифендър чаках 12 години, но никога не съм се колебал. Сега искам всичко да му е точно! Както се казва "стреляй и забрави!"
                    щом си чакал 12 години, ще изчакаш още 3 месеца да доплува кораба
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Не е проблема в транспорта, а в това че става като в приказката за ряпата, аз на него,той в Германия, оттам на п......лелина и лосле при кенгурутата, после обратно.

                      Коментар


                      • #12
                        бахти чакането - 12 години

                        бе бива ли такива работи - тва е автомобил все пак
                        Land Rover Discovery 2,5 TDI 1996

                        Коментар


                        • #13
                          На дъното на търпението, лежи злато..
                          "Попитали гората от какво най-много се страхува, тя отговорила че не я плашат юнаците дето идват на тумби и я изсичат наполовина, защото след това идват чак след година.. Страх я е от стареца дето идва всеки ден и сече по едно дърво.."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X