Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ролбари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ролбари

    привет на всички OFFROAD маняци имам един такъв вапрос :
    каде могат да ми направят роубари и прагове естественно никилирани? предварително благодаря на всеки който ме светне по този вапрос

  • #2
    До: роубари

    Колега аз ще ти кажа къде

    Та значи, тръгваш нагоре и надясно от твоя пост и виждаш един надпис "ТЪРСЕНЕ" , и в полето пишеш това което те интересува
    99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
    It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

    Коментар


    • #3
      До: роубари

      в Ратола поне аз от там съм купувал с вечна гаранция на покритието (поне така казват)

      Коментар


      • #4
        До: роубари

        Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
        Колега аз ще ти кажа къде

        Та значи, тръгваш нагоре и надясно от твоя пост и виждаш един надпис "ТЪРСЕНЕ" , и в полето пишеш това което те интересува
        No Pain No Gain...
        Прости хора и силен вятър спиране нямат.....Не понасям бившия кмет!!!
        RR P38
        КТМ 530 ЕXС

        Коментар


        • #5
          До: роубари

          Е това е точен отговор. БРАВО.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #6
            До: роубари

            А какво е роУбар да попитам аз
            И с к`во се яде?
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              До: роубари

              А какво е роУбар да попитам аз
              И с к`во се яде?
              С никилирана гарнитура
              99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
              It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

              Коментар


              • #8
                До: роубари

                Големи сте ТИРИКАТИ бе Пича му е първо мнение и ви пита знаете ли къде може да му направят Ако знаете му кажете
                така го е разбрал така го е написал РоУбар -РоЛбар

                Коментар


                • #9
                  До: ролбари

                  Позволих си да поправя заглавието, поне грешката да не се набива на очи на търсещите във форума

                  Коментар


                  • #10
                    До: ролбари

                    Първоначално публикуван от garo666 Преглед на мнение
                    привет на всички OFFROAD маняци имам един такъв вапрос :
                    каде могат да ми направят роубари и прагове естественно никилирани? предварително благодаря на всеки който ме светне по този вапрос
                    garo666 да направим няколко уточнения. роУбар, както прочете не е правилно, а е роЛбар. Идва от англ. Rollbar монтира се в купето и предпазва водача и навигатора при евентуален Roll - преобръщане. Има и ролхеч - нещо като външен ролбар, който донякуде предпазва и самият джип, но увеличава малко габарите и в гаражно изпълнение е ГРОЗНА гледка.
                    В твоя случай най-вероятно питаш за БУЛБАР - който се монтира отпред и предпазва при челен удар (опитно е доказано, че не е така). Който е карал с БУЛБАР по камъни знае колко е непрактично.
                    Праговете са най-ненужното НЕЩО за 1 офф-роуд джип. Толкова ти намаляват проходимостта, че ще ревеш за ъглошлайф.
                    Самият факт, че ти ги искаш никелирани, означава, че си купил някой "паркетник" и сега му правиш гъзаро-кафеджийски тунинг. От тези дето имат по 4 халогена ПРЕД булбара
                    Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                    http://www.cardomain.com/ride/2562837

                    Коментар


                    • #11
                      До: ролбари

                      Първоначално публикуван от Kaskadiora Преглед на мнение
                      ... Има и ролхеч - ....
                      Не беше ли ролкейдж, от рол - обръщам и кейдж - клетка (не се заяждам, само питам)

                      Коментар


                      • #12
                        До: ролбари

                        kaskadiora благодаря за уточненията но какво съм купил не е твоя работа апък и е по добре от тоя БАРУТНИК на линка
                        Последно редактирано от garo666; 14-09-07, 08:18.

                        Коментар


                        • #13
                          До: ролбари

                          Първоначално публикуван от garo666 Преглед на мнение
                          kaskadiora благодаря за уточненията но какво съм купил не е твоя работа апък и е по добре от тоя БАРУТНИК на линка
                          не с рогите де!!!

                          това май ти беше последния постинг във форума....
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #14
                            До: ролбари

                            garo666 ти така и не каза дали търсиш РОЛБАР или БУЛБАР. Във Варна ролбар всеки си огъва сам и има поне 10 места, където разполагат с тръбо-огъваща техника. За никелиран БУЛБАР знам само 2. Технически Университет и "Енергоремонт".
                            А относно заяждането ти за моят "БАРУТНИК" - никога не съм твърдял, че изглежда добре но не ми и трябва. Този джип има 1 единствена екстра - ПРОХОДИМОСТ. И второто е, че не ми пука за него. Който и джип да хванеш и да го блъскаш САМО по горите и по камъни почва да изглежда по този начин. Все пак "Жълтото Съоражение" има доста преживявания. И е изглеждало и доста по-зле.
                            Прикачени файлове
                            Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                            http://www.cardomain.com/ride/2562837

                            Коментар


                            • #15
                              До: ролбари

                              Първоначално публикуван от Victor Преглед на мнение
                              Не беше ли ролкейдж, от рол - обръщам и кейдж - клетка (не се заяждам, само питам)
                              Абсолютно си прав.
                              Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
                              http://www.cardomain.com/ride/2562837

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X