Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
    Ако ти трябва нещо красиво и много добре пипнато мой приятел, който ме нави да си купя Гранда обиколи цяла България и каза, че най добър конпромис м/у цена и качество било при някакъв пич в Търново, който доставял от много тунинг фирми, произвеждал и той, но това, което е сложил на Гранда на моя приятел е СУПЕР
    Ако трябва да потърся инфо за координати.
    С тоя "пич" от Велико Търново много внимавайте, защото е измамник. Преди няколко години си поръчах при него крило за Астра G комби и вежди за фаровете. При поръчката ми обяви една цена - около 95 лв, след месец чакане ми обясни, че човекът дето ги изработвал счупил калъпа, та да съм купел оригинално крило - за около 260 лв мисля беше. Аз естествено отказах и казах, че ще чакам и не си взех капарото. След още 2-3 месеца най-после дойде крилото, като "пича" ми обяви цена от 160 лв - почти два пъти повече. Както и да е - преглътнах и по-високата цена, платих и си взех крилото и веждите.
    Какво беше обаче учудването ми, когато бояджиите ми обясниха и демонстрираха, че скъпото крило не е за моята астра, а за стария F модел. Веждите също не пасваха и поради тази причина не бяха поставени.
    Крилото го продадох за 70 лв, а веждите си стоят някъде из дома и там ПОВЕЧЕ НЕ СТЪПИХ. За мен този човек е ИЗМАМНИК. Не зная какпо друг начин мога да го нарека. Така, че внимавайте много с него. Ако искате красиви хромирани тръби най-добре е да си направите една разходка до Истамбул, там за няколко часа ще ви направят и монтират, каквото искате и цените са поне два-пъти по-ниски, така че се избива и пътя.
    PS И тоя "пич" ги внася от Турция.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #17
      До: Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

      Първоначално публикуван от Shotgun2393 Преглед на мнение
      Здравейте, търся информация къде мога да си купя или поръчам да ми направят странични степенки за джип.Ако знаете ми помогнете със някой линк или адрес, все ще е от полза.За тръби става дума,а не пластмасови степенки.
      Става въпрос за Патфайндър 2006.Искам да си сложа само две хромирани странични тръби,без праг а само две тръби извити навътре в краищата.За София е търсенето.Благодаря прадварително
      колега мисля че имам в магазина си точно за теб-на Winbo .ако не си намерил-обади се
      0894862019

      Коментар


      • #18
        До: Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

        Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
        Всички водещи тунингови фирми предлагат степенки... TJM, ARB...
        как се казват степенките на английски или руски, за да ги потърся и да ги видя на водещи тунингови фирми в интернет

        Коментар


        • #19
          До: Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

          ето ги оргиналните на патфаиндера ми
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:nisan1.jpg
Прегледи:1
Размер:127.0 КБ
ID:5170963
          Aprilia 125 1991
          Bashan 200c 2007
          Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
          Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

          Коментар


          • #20
            До: Странични стъпенки за джип.Къде правят или продават?

            Първоначално публикуван от Paladin75 Преглед на мнение
            как се казват степенките на английски или руски, за да ги потърся и да ги видя на водещи тунингови фирми в интернет
            Side steps

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X