Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ролбари за УАЗ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ролбари за УАЗ?

    :

    Имам УАЗ 469 и искам да му направя преден ролбар, та в тази връзка ме интересува дали можете да ми дадете някакви предложения или сайт за ролбари

  • #2
    мога да ти дам тел. на фирма в София, която прави ролбари и т.н.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      Ако искаш иди на www.uazbuka.ru или на http://wwwboards.auto.ru/uaz/
      Там има търсачки, търси "кенгурин". Има какви ли не, обаче проблема с оптималния ролбар така и не е решен. Така или иначе трябва да предвидиш решетки за фаровете. Там в големите градове е много остър проблема със засичането от изпреварващи, което води до специфика в конструкциите, това може да го пренебрегнеш.
      За правилно се смята решение, което се строи върху швелер (П-образен профил) 10 см, вместо щатната броня. Така или иначе ние не сме се присъединявали към Правило 28 на ООН, както прочее и цяла Европа, така че няма проблеми и да минеш през Технотест ако изобщо тръгнеш да го правиш.
      А изобщо отдавна мисля за дървени брони, ама все не ми остава време да се заровя. Трябва поне приблизителна методика за якостно изчисляване, щото дървена греда там ще е безобразно яка, всички които удариш няма да имат никакви шансове за оцеляване, въпроса е кво ще стане със собствената ти рама, и кога от нея ще се откъсва кабината. Вече също пълна с трупове...(((

      Коментар


      • #4
        Тези най-обикновените ролбари за УАЗ мене ми харесват и са супер евтини ма качеството не го знам какво е
        УАЗ - Where I go there are no roads!!!

        Коментар


        • #5
          Със щатните карат само от немай къде... Значи качество няма(((

          Коментар


          • #6
            Аз лично препоръчвам смяна на бронята с подобна:




            Цената на такава броня е ~500 лв., като в тази цена влиза и кутията за монтаж на лебедка.

            Щатния ролбар на УАЗ-а е достатъчно добър, единствения му проблем е качеството на боядисване което можете и сам да поправите...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              А тези ушички за опъване на "канапи" в двата горни края на бара допълнителни ли са или са си по производство-защото повечето съм виждал че нямат
              УАЗ - Where I go there are no roads!!!

              Коментар


              • #8
                Е, че те се правят за една цигара време Само че аз бих ги сложил отдолу, демек вътре в контура. Въженцето да се хваща за тръбата с голямо ухо, а халката само да го удържа от мърдане навътре. Хем да не се смачка, хем да не се удариш и закачиш.

                Коментар


                • #9
                  Съгласен съм с идеята
                  УАЗ - Where I go there are no roads!!!

                  Коментар


                  • #10
                    Ролбари УАЗ

                    От къде може да се купи в България щатен ралбар за УАЗ преправянето му не е проблем ?
                    Кошница (предпазна решетка отпред) ??? ако не се стягаш за състезания повече полза или проблеми ще създава на Нивата ме е спасявала многкратно но при Уаза само ще пази щангите.

                    Коментар


                    • #11
                      Ролбари

                      Могат да Ви се направят ролбари вьв Варна - в зависимост от модела - 300 - 400 лева . Идете на http://www.phoenixarmour.com/carmod/indexbg.htm

                      Коментар


                      • #12
                        Ролбари

                        Ако някой се интересува - мога да му пратя снимки от направени Hunter - просто не ми се удава да ги сложа тук

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ролбари за УАЗ?

                          Имаше една тема за УАЗ (наскоро) и в нея УАЗ ка 459 обаче бордова направена с ролбари предни странични -много хубава .Търся сега като изоглавен ама ядец.
                          Някой сещта ли се?

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X