Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гумен обезшумител за джека

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Гумен обезшумител за джека

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Да не ремонтираш кафемелачки .... вече .....
    Спамер!

    Правя си подкартерна защита.
    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

    Коментар


    • #32
      До: Универсални разширители за калници.

      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
      Здравейте ето това измислихме днес с Румен ако ви харесва мога да го направя.Със сигурност ще е по добре от ластик с кукичка но няма да е шестесет стотинки
      Колега, направи една сметка каква ще е продажната цена.
      Георги Гатев

      Коментар


      • #33
        До: Гумен обезшумител за джека

        Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
        Да е скъпа, да е скъпа, колко да е скъпа... 200-300 кинта.

        Да не пускам нова тема, ще попитам тук.
        Спешно ми трябват две гумени тампончета, подобни на тези по-долу. Размерите са приблизителни, единствено размерът Ф8.5, трябва да е в границите Ф8.0-Ф8.5 мм.

        Мисля че ги имам колко спешно ти трябват щото куриера ще ти ги достави в понеделник.
        Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
        На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
        Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

        Коментар


        • #34
          До: Гумен обезшумител за джека

          Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
          Мисля че ги имам колко спешно ти трябват щото куриера ще ти ги достави в понеделник.
          Устройва ме и в сряда, чв и в четвъртък... Под спешно имах предвид, че ако не намеря нещо готово, ще трябва да правя матрица... за две бройки.
          Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
          Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

          Коментар


          • #35
            До: Гумен обезшумител за джека

            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
            Устройва ме и в сряда, чв и в четвъртък... Под спешно имах предвид, че ако не намеря нещо готово, ще трябва да правя матрица... за две бройки.
            Утре ще ти намеря тампончета.Артикула ни е много голям и ще трябва да се поровя в склада.Поздрави.
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #36
              До: Гумен обезшумител за джека

              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
              Утре ще ти намеря тампончета.Артикула ни е много голям и ще трябва да се поровя в склада.Поздрави.
              Хайде моля те като се ровиш потърси и тампони с външно Ф55 вътрешно 10-12-14-16 (няма значение ) и дължина минимум 50 мм.
              Благодаря предварително.
              no signature no problems

              Коментар


              • #37
                До: Гумен обезшумител за джека

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                Хайде моля те като се ровиш потърси и тампони с външно Ф55 вътрешно 10-12-14-16 (няма значение ) и дължина минимум 50 мм.
                Благодаря предварително.
                Мисля че имам такива палцов съединител за асансьори
                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                Коментар


                • #38
                  От: Гумен обезшумител за джека

                  Да попитам и аз...
                  Добре де,ами джека в горния си край има един накрайник,горе-долу с леко триъгълна форма....На моя си стои винаги монтиран.Ако ще се ползва такава гумичка с него няма да става.Какво правим???
                  На мен лично не ми се нрави идеята да го монтирам и демонтирам постоянно,а и трябва да му търся място в джипа и на него.....
                  Аз смятам че това което спомена Гена е по-практично....Ластика с кукичките намотан няколко пъти и закопчан в дупките на основното стъбло на Джека.Не става въпрос за 60-то стотинки...просто е по-лесно и по-практично.Да не говорим че във всеки един момент въпросния ластик при къмпингуване/а и във всякаква друга ситуация/може да бъде свален от джека и да бъде използван за нещо друго/като простир например или за прикрепяне или...за каквото ви дойде на ум/,а въпросната гумичка е приложима/и то след като разглобите горната част/ само и единствено за джека.
                  Ако гоните визия....правете си гумичка.Аз гоня практичност обаче,а тя в гората или на експедиция е по-важна според мен!!!
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X