Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на маската на Диско 1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Смяна на маската на Диско 1

    Здравейте, значи аз съм се заел с 1 много особен тунинг. Искам да сменя фаровете и мигачите на мойто диско 1 с тези от по-късните модификачии /след 94-та/. Тез фарове са до към 2000-та май. работата е там, че всечко май ще пасне, но леглото отдолу е по-малко, а и закрепянето коренно различно. Молбата ми е ако има някой колега с новите фарове, който да е навит да му изгубя малко време, с цел да разгледам измеря и сравня как е при него за да мога да наглася нещата и при мен. Има и 1 усложнение, отдясната страна съм претърпял удър та се е нагънало и съвсем не мога да преценя реално кое как и наистина се нуждая от шаблон.

    Благодаря предварително...

  • #2
    Заповядай във Велико Търново. Т.нар. "тунинг" е осъществен вече на моето Диско. Ще те заведа и при хората които свършиха работата - мисля, че няма да имат нищо против да ти обяснят всичко което те интересува.
    С новите фарове между другото вечер се вижда къде - къде по-добре.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      аз намерих кит в ибай за около 220 лв всичко, колко ти струваше на теб. проблем е че доставката от Великобритания е пак толкоз пари. аз имам 1 десен фар вече...


      а това само за фарове и мигачи... при теб сложихте ли и лайсничките отдолу...

      имаш ли снимки?

      Коментар


      • #4
        би ли могъл да щтракнеш няколко снимки доколкото се вижда, да не работя съвсем наизуст...

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Насов
          би ли могъл да щтракнеш няколко снимки доколкото се вижда, да не работя съвсем наизуст...
          Ще се опитам да го щракна колкото може утре. Като с нови материали купени в БГ ще ти излезе 1000 лв. Ако намериш лайстни, мигачи и решетка от морга, нови само фарове - около 500, а може и по-малко - зависи как ще ги намериш.
          "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

          Коментар


          • #6
            има ли някой от софия, за който не е проблем да се видим и да погледна как е захванат 1 елемент? става дума за дискавъри след 94-та до към 98-2000...

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
              има ли някой от софия, за който не е проблем да се видим и да погледна как е захванат 1 елемент? става дума за дискавъри след 94-та до към 98-2000...
              Насов,

              Модела е до 1998г. (Диско 1, след фейс-лифта).
              Гледал ли си цени на готови китове?

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X