Обява

Свий
Няма добавени обяви.

460 -> 463 "фейс лифт"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 460 -> 463 "фейс лифт"

    Забелязвам масово хората са правили "фейс лифт" на 460 купе да прилича на 463. Интересно ми е дали някой тук си е играл да го прави и какво се сменя в този случай. Дали само капаците около фаровете или и калниците... ?

  • #2
    Всяко нещо си има цена.В България има няколко 290 ,които по нищо не се различават от 463 купе.Просто "Магма" 95 година пуска няколко екземпляра с 290 двигател ,които са в купето на 463 и се водят по спесификация 461 .Защо ли в София има доста такива? Ако искаш да я направиш твоята да изглежда 463 ,не са само "очите'.Очаква те приключение което струва доста пари.
    B+

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от vokel
      Всяко нещо си има цена.В България има няколко 290 ,които по нищо не се различават от 463 купе.Просто "Магма" 95 година пуска няколко екземпляра с 290 двигател ,които са в купето на 463 и се водят по спесификация 461 .Защо ли в София има доста такива? Ако искаш да я направиш твоята да изглежда 463 ,не са само "очите'.Очаква те приключение което струва доста пари.
      Че какво освен очите, броните .. и ако има желание и решетката ..

      Коментар


      • #4
        И какво като 460 прилича отпред на 463 или обратното, според мен това са глупости
        Джипката от такива неща не става по добра
        Има смисъл ако смениш калниците от метални с олекотени -пластмаса тогава олекотяваш и общо джипката и т.н. подробности

        Коментар


        • #5
          Нищо не може да смени физиономоията на 460 и дори ,да "включим "екстрите на 463 ,,докторе .
          B+

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от kernel

            Че какво освен очите, броните .. и ако има желание и решетката ..
            Колега ,скоро правих това упражнение на Г 55 ,което беше с челен удар .На един приятел .Срам ме е да кажа колко струва предницата ,защото за тези пари се купува един средностатистически SUV,до 2-3 години.
            Имам фактури.
            B+

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от vokel
              Нищо не може да смени физиономоията на 460 и дори ,да "включим "екстрите на 463 ,,докторе .
              Именно

              за това и аз му говоря

              Коментар


              • #8
                Здравейте,аз точно в момента правя това с моята Г не се сменят калниците, а само капаците на фаровете решетка приставки на калниците за новите капаци на фаровете,броний огледала и стопове

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от asen_dp
                  Здравейте,аз точно в момента правя това с моята Г не се сменят калниците, а само капаците на фаровете решетка приставки на калниците за новите капаци на фаровете,броний огледала и стопове
                  Значи все пак съм бил прав. А приставки за капаците на капачките как ги закрепяш .. "побългаряване"? Ако не е тайна колко пари даде за тях, говоря за приставки, капачки и евентуално решетката... от някоя морга ли са ..?

                  Коментар


                  • #10
                    Капаците за фаровете и приставките ги взех от вили дизайн в началото на софия решетка десо тунинг.като ги вземеш щте видиш как се закрепят не е сложно само се прорязват леко калниците.бронии пак ги има и на дветв места.

                    Коментар


                    • #11
                      Щях да си копувам такава Г-класа. Отвънка изглежда 2005. Отвътре изненада 96. Зверски контраст между интерйор и екстерйор. Всички освен теб(и пасажерите) си мислят че караш скъпа кола.
                      Но общо взето като идея не е лошо.

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от asen_dp
                        Капаците за фаровете и приставките ги взех от вили дизайн в началото на софия решетка десо тунинг.като ги вземеш щте видиш как се закрепят не е сложно само се прорязват леко калниците.бронии пак ги има и на дветв места.
                        Ами кажи ми цените за тези 3 неща, без броните защото моите съм си ги правил сам. Също така и телефона на Вили Дизайн ... ? Ама най вече ме интересуват цените първо!

                        Коментар


                        • #13
                          А някой ще ми даде ли VIN номера на 463-ка да поразровя в частите да видя какви са цените, само с първите 6 цифри нищо не излиза ..

                          Коментар


                          • #14
                            Виж си личните имаш един Г500
                            B+

                            Коментар


                            • #15
                              Сьс сигурност няма да ти харесат цените на оригиналните части.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X