Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • @Scrapheap
    Най-вероятно ползваш любителски Керхер от пластмасовите.От вече не помня колко години ползвам Керхер 570, произведен 88ма година, характеристиките и са скромни 100 бара налягане и 540л/ч, но на практика не калта, ами и ръждата ще ти изкърти от шасито.Сериозен дефект до ден днешен не е дала, а се ползва почти ежедневно.Лидълската е копие на стар Керхер, което донякъде е добре, особено за тези пари.А Керхер от хоби серията за мен са си едни пари хвърлени в кофата.

    Коментар


    • Някой все пак да даде отзиви за Nilfisk-a като марка.
      Някой ползва ли такaва.
      Лидълската не ми харесва поради две причини.
      Първо, че е близо с 70 лв по-скъпа от Nilfisk C 120.7-6.
      Не я има винаги в Лидъла и трябва да дебна като ловджия пъдпъдък, което лично мен ме дразни.
      Иначе има 3 години гаранция спрямо 2 на Nilfisk-a и мисля, че е по-мощна, ако не се лъжа.

      Коментар


      • Нилфиск като марка се нещо като Керхер. Професионални машини за почистване.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Само че хоби класа на големите марки, често води до разочарования.

        • Asen Kushlev
          Asen Kushlev коментира
          Редактиране на коментар
          Както писах по-горе това е абсолютно така. Дилъри на Керхер не искат да продават жълти уреди(хоби серия). Хобито на маркова и някоя непретенциозна марка, например лидълската, може да са едно и също нещо, правено в един завод.

        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Там е работата, че лидълската е по-добра от хоби серия Керхер.Това, което исках да кажа е че с парите за играчка на Керхер, може да се купи прилична водоструйка от някоя световно неизвестна марка.

      • Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
        @Scrapheap
        Най-вероятно ползваш любителски Керхер от пластмасовите.От вече не помня колко години ползвам Керхер 570, произведен 88ма година, характеристиките и са скромни 100 бара налягане и 540л/ч, но на практика не калта, ами и ръждата ще ти изкърти от шасито.Сериозен дефект до ден днешен не е дала, а се ползва почти ежедневно.Лидълската е копие на стар Керхер, което донякъде е добре, особено за тези пари.А Керхер от хоби серията за мен са си едни пари хвърлени в кофата.
        Че е хоби серия е ясно, но помпата май е от цам.Не е пластмасова. Жена ми я е купувала. Върши някаква работа, но е много далече от истинска.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Истинските са с алуминиев или бронзов корпус.Цените на машините и на резервните части са неприлични, но ако имаш работа за такава си изкарва парите десетократно.Ако e нещо от рода на к2,3,5 става за битови нужди.При водоструйките характеристиките са малко като китайските касетофони 2000W, малка водоструйка 150 атмосфери работно налягане, но дебит никакъв, съответно и работа никаква, но успешно чопли боя, гъне ламели на радиатори, че даже и рови асфалт и изглежда яката работа.А като тръгнеш да чистиш нещо с по-голяма площ усещаш, че ще остарееш докато го изчистиш.

        • сто
          сто коментира
          Редактиране на коментар
          Никъде не прочетох че се очаква от машината да работи в професионален режим. Миналата година и аз си взех една, за домашни нужди. Да измия двора, някоя кола, зимните/летните гуми преди да ги прибера. Купих си я от плод-зеленчука кауфланд. Сега не помня какви барове и бяха написали на етикета, марката е тяхната - "моя проект", но е с пет метра кабел и десет метра маркуч, две дюзи и разни други глупости. За сега съм доволен.

      • Сега я погледнах - 2.38 е моделът.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Струва ми се, че с лидълската ще си много по-щастлив, че и за по-дълго време.

      • Миналата седмица в Лидл Младост, имаше оферта за чисто нови неразпечатани водоструйки на жълт Парксайд с много аксесоари, от редовна цена 110 лева на 75 лв с три годишна гаранция, за 75 лева и три години гаранция, въобще няма какво да те интересува дали е метална главата и т.н., парите ще си ги избием за нула време, но на другия ден нямаше нито една бройка, това са явно локални промоции както е при купоните с приложението лидл плюс.

        Коментар


        • Коя хоби водоструйка е с най-дълга гаранция ?
          Мисля да взема тази с най-дълга гаранция и без това всичко е ментаци от тия евтините.
          Гледам в стари теми хората са купували някакви Керхери с по 5 години гаранция.
          Мисля нещо такова да е.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от skurtov Преглед на мнение
            Коя хоби водоструйка е с най-дълга гаранция ?
            Мисля да взема тази с най-дълга гаранция и без това всичко е ментаци от тия евтините.
            Гледам в стари теми хората са купували някакви Керхери с по 5 години гаранция.
            Мисля нещо такова да е.
            Едно мнение нагоре.

            75лв с 3 години гаранция в плод-зеленчука.
            Може да не върши никаква работа но е с 3 години гаранция, което е директен отговор на въпросът ти.
            Дори и сто да е в ебалник.бг пак е правилният отговор на въпросът ти.
            Колкото и да хейтя плод-зеленчуците това е гаранция с гаранция.
            Враг усраине

            Коментар


            • В понеделник ще пътувам и ще мина през 1-2 Лидъла да видим, дали има нещо.
              Ако има ще взема лидълска най-вероятно, но ако няма какво да взема ?
              Не съм от хората, които ще чакат да я пуснат отново незнайно кога.
              Решил съм, че в понеделник ще съм собственик на водоструйка .
              На Керхер гледам има вариант за 5 годишна гаранция, но само на помпата, което не ме устройва.

              Коментар


              • bochkata
                bochkata коментира
                Редактиране на коментар
                По-напред в темата писах.

            • Здравейте. Купих от Кауфланд в момента има на 120 лв с 3 години гаранция.
              Не я знам каква марка е.
              110 бара и 390л/ч максимално налягане и дебит.
              Дано деяни.
              Някакви чалъми при използването има ли ?
              Трябва ли след като изключа водата да завъртя помпата, за да изхвърли водата ?
              За първи път купувам подобно нещо и не съм наясно.

              Коментар


              • rosen_offroad
                rosen_offroad коментира
                Редактиране на коментар
                Ако може да замръзне ДА

            • Без вода не стартира,ако ще замръзва се продухва с въздух или се зарежда с антифриз.
              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

              Коментар


              • rosen_offroad
                rosen_offroad коментира
                Редактиране на коментар
                Без вода си спира, чакаш я докато спре сама и всичката вода излезе.

            • Всяко пускане без вода и скъсява живота. Пази я да не замръзне и да спука помпата че гаранцията не важи.

              Коментар


              • Или я прибираш някъде, където да не замръзне.

                Коментар


                • Благодаря!
                  Водоструйката ще я прибирам на топло и проблем със замръзването няма да има.
                  Четох някъде, че трябва да се обезвъздушава преди работа.
                  Тоест маркуча за ниско налягане да го оставим да потече вода и тогава да го вържем към водоструйката, така ли ?

                  Коментар


                  • Връзваш водоструйката с чешмата и без да я включваш натискаш пистолета все едно ще миеш докато излезе въздуха ако има такъв после пускаш тока и си миеш

                    Коментар


                    • genadi.tsvetkov
                      genadi.tsvetkov коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ако е дълъг маркуча ще отвлече маса време,трябва поне да свалиш предната част с дюзата, за да пикае по-бързо.

                    • moci111
                      moci111 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Колко да е дълъг. Важно е водопроводния да няма въздух.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X