Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнение за водоструйка

    Това разправям ,тея по мивките са 120-130 бара...дебита 520 литра и нагоре
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Мнение за водоструйка

      В лидъл пускат водоструйка в четвъртък,току видях рекламата
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • Мнение за водоструйка

        Тези които имат лидълската ако може да кажат дали е същата че се оглеждам отдавна.

        Коментар


        • Мнение за водоструйка

          ...грешка, намерих я
          Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 02-03-16, 21:39.
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • От: Мнение за водоструйка

            Сложи ред в градината.10.03.2016 229 лв.
            Същата е
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Мнение за водоструйка

              Добре, тази според вас върши ли работа да си измиеш колата и площадката (6х6) без да се налага да си почива машината?
              По-добре късно, отколкото по-късно.

              Коментар


              • От: Мнение за водоструйка

                Не съм чул водоструйка да се налага да си почива,лидълската е с метална(алуминиева)помпа,което я прави по издръжлива от ниския клас кирхер които са с пластмасова помпа,мисля че кирхер бяха с метални помпи от серия 5 нагоре.Всяка водоструйка ще измие всичко,въпроса е във ресурса.Разликата е също в дебита.
                Кирхер имат проблем и с пластмасовите колена на изхода след помпата,често се пукат било от старост или напъване със бързата връзка,не се лепи,а резервни няма.Или тнтм или купуваш нова.
                Лидълската май е с медна тръба,но трябва да я погледна че не съм сигурен.

                П.п Задължително слагайте филтър на входящата вода на кирхер е 25-30 лв.разглобяем който се чисти.Аз ги храня със вода от сонда със хидрофор,след миене на колата от филтъра вадя по една кафена лъжичка морски пясък.
                Последно редактирано от Roninn; 06-03-16, 07:16.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Мнение за водоструйка

                  Така, тия дни ще купувам водоструйка че керхера ми протече от помпата а тя е пластмасова.Спрял съм се на 2 модела единия е Водоструйка RAIDER RD-HPC02 със метална помпа 400 литра в минута дебит и 1800 вата мотор а другата е STANLEY SXPW16E и тя със метална помпа 420 литра в минут дебит но с малко по слаб мотор 1600 вата и по добрър комплет с принадлежности.Една идея съм по съгласен на станлей понеже съм работил с техни инструменти и качеството е добро,на елетричестите инструменти вече не знам и за това искам мнение на някой по запознат от мене.
                  0 8 76 36 8 542

                  Коментар


                  • От: Мнение за водоструйка

                    Хвърлих 2бр. Керхер за 3 год.Райдер ползвах 4 год. Добре се справяше машинката ,но имаше един проблем.Проблема е ,че се наложи смяна на четки на ел.мотора,но не предлагат за тоя модел.Пригодихме не оригинални четки 2-3 пъти и накрая изгоря ротора.Поисках да си закупя ел.мотор ,ама не предлагат от Райдер.От една година съм с Бош,да видим там какво ще излезе.

                    Поздрави!

                    Коментар


                    • От: Мнение за водоструйка

                      Първоначално публикуван от mx rider Преглед на мнение
                      Хвърлих 2бр. Керхер за 3 год.Райдер ползвах 4 год. Добре се справяше машинката ,но имаше един проблем.Проблема е ,че се наложи смяна на четки на ел.мотора,но не предлагат за тоя модел.Пригодихме не оригинални четки 2-3 пъти и накрая изгоря ротора.Поисках да си закупя ел.мотор ,ама не предлагат от Райдер.От една година съм с Бош,да видим там какво ще излезе.

                      Поздрави!
                      От няколко места ми казват Бош водоструйките не стават, колко е вярно не знам. И моя Керхер му се сцепи помпата, ама карам така вече година. Ниския клас са едни и същи маркови и китайци. Следващата ще я гледам по цена и гаранция, и дълъг маркуч за високо налягане и кабел, благинка си е.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар


                      • От: Мнение за водоструйка

                        С доста стар модел на бош съм акваатак 150про. Води се профи уж . Взел съм я втора ръка преди 5-6 години от фалирала авто мивка работи безотказно от тогава до сега без никакви ремонти профилактики и т.н. Никога не е работила с филтри както си му е реда и заради това турбината на помпата вече търка в корпуса но продължава да работи. 150 бара е реални. Ако намериш нещо такова взимай иначе новите модели са еднодневки.

                        Коментар


                        • От: Мнение за водоструйка

                          Първоначално публикуван от dorian Преглед на мнение
                          С доста стар модел на бош съм акваатак 150про. Води се профи уж . Взел съм я втора ръка преди 5-6 години от фалирала авто мивка работи безотказно от тогава до сега без никакви ремонти профилактики и т.н. Никога не е работила с филтри както си му е реда и заради това турбината на помпата вече търка в корпуса но продължава да работи. 150 бара е реални. Ако намериш нещо такова взимай иначе новите модели са еднодневки.
                          Е той и затова тоя Бош навремето е струвал една торба пари. Сега се гони и цена, да не съм луд да дам 7-800 лв. за водоструйка, при положение, че и такава от 100 лв. ми върши работа. Професионалните са друго нещо, но и цената е друга.
                          Ford Maverick II 2.3 XLT
                          Ford Mondeo MK5

                          Коментар


                          • От: Мнение за водоструйка

                            Притесняваме резервните части,за райдъра части ще се намерят най вероятно но за stanley тук в България е някаква екзотика тая марка.
                            0 8 76 36 8 542

                            Коментар


                            • От: Мнение за водоструйка

                              За моя Керхер като има помпа за 80-90 лв. файда няма, нова е машина е 110 като хванеш някоя промоция. Гледай гаранция и къде е сервиза. Че за едни кафемашини навремето само във Варна ги правеха, като я пратиш няколко пъти по куриери и я плащаш пак.
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар


                              • От: Мнение за водоструйка

                                Имах скил от малките, но след пускане замръзнала се строши, помпата е алуминий и е направена читаво .
                                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X