Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за водоструйка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Мнение за водоструйка

    Първоначално публикуван от isa00 Преглед на мнение
    Темата за водоструйка ме заинтригува и мен след като за пореден път я закарах на ремонт .КУПИХ си преди около 2 години въпросната водоструйка на БОШ от бриколаж.СЛЕД година ВЯРНА служба ИЗГОРЯ мотора Смениха го ГАРАНЦИОННО след 3 месеца пак ИЗГОРЯ .ГАРАНЦИОННО ми Дадоха ЧИСТО НОВА И сега ПАК ПОВРЕДА Не иска да изклиучва от спусъка на пистолета И ПАК СЕРВИЗ. БОШ ПОВЕЧЕ НЕ ЛИЧНО МНЕНИЕ .НА КОЛЕГИТЕ ИМ ПОЖЕЛАВаМ КЪСМЕТ
    Бош от бриколаж и очакваш да е Бош
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • #47
      До: Мнение за водоструйка

      Колеги моята е 'БОШ' купена от бриколаж 'АКУАТАК10' и вече втора
      година работи, като я използваме за миене на авточасти всеки ден
      а керхера не можа да си изкара и гаранцията-здаде багажа помпата
      била плсмасова и се разцепи. На боша е метална и е много по надеждна.

      Коментар


      • #48
        До: Мнение за водоструйка

        Някой имали наблюдение за водуструйките на Макита хоби вариянта, подучувам че били доста надеждни.
        Търговията е проста работа ама не е за прости Люде.

        Коментар


        • #49
          До: Мнение за водоструйка

          Колега пробвай да си намериш Krenzle трета година съм с нея налягането и достига 190bara.Ако нещо ми сдаде багажа сервизните идват на място.За сега са идвали веднъж за клапанчето за препарат от там взимаше въздух.
          OPEL Frontera В 2.2 DTI ДБ
          Polaris Sportsman 800 EFI

          Коментар


          • #50
            До: Мнение за водоструйка

            Колеги, какво ви е мнението за водоструйки на Блек ен' Декер? Миналата седмица бях в Практикер и видях една такава в намаление: 170лв.
            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

            Коментар


            • #51
              До: Мнение за водоструйка

              аз съм с Декер вече втора година и съм много доволен работи перфектно!!само дето имам един проблем вече.....забравих я навън и ми се спука пистолета като замръзна и сега ми трябва пистолет....ако някои има някоя стара или неработеща може да взема пистолета(плащам си разбирасе)

              Коментар


              • #52
                До: Мнение за водоструйка

                Ако помпата е пласмаса не ти трябва

                Коментар


                • #53
                  До: Мнение за водоструйка

                  извиняваи ама за 120-180лв.......си заслужава според мен.ако не си намеря пистолет пак 6те си купя такава!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Мнение за водоструйка

                    Имам такава Блек & Декер от Практикер - не е лоша, взех я защото имаше повече метални части, но изгоря един път нещо по нея. Оправиха я в сервиза и казаха, че е защото била оставена да работи без вода, което не е вярно. Тази зима замръзна и й се спука ръкохватката.

                    Откъм накрайниците съм по-доволен от аналогичния модел на Керхер - но на него му се развали изходящия цокъл, защото беше пластмасов. Не съ го оправял.

                    По отношение на инструменти като цяло през последните години наблюдавам лоша тенденция на спад в качеството - при избора на нови машини нещата сякаш са все повече на късмет...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Мнение за водоструйка

                      Аз пък днес се сдобих с една Керчер HD 5/15 (150 бара). Не ми остана време да я пробвам, защото първо трябва да инсталирам филтър на някой кран, че иначе рискувам много.
                      Помпата е с маслен картер, а буталната глава е месингова (или бронзова). И пистолетът е метален, с два вида дюзи - едната ударна, а другата с три положения.
                      А бе с две думи - излъгах се. Да ми е честита и дано покаже всички качества, които ми обеща търговеца!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Мнение за водоструйка

                        Със здраве да си я ползваш.......ама колко струва над 200лв?

                        Коментар


                        • #57
                          До: Мнение за водоструйка

                          В момента има промоций в практикер и бриколаж
                          и БОШ акуатак100 е около 180-190лв. Метална помпа,
                          350лт. ч.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Мнение за водоструйка

                            Ами само мога да споделя че, БОШ ги внасят от Китай(контейнерите минават през мен) а Керхер поне на Варненската фирма Керклиин ги возя от Австрия.....не казвам коя е по добрата марка само за произхода мога да кажа.
                            Ние лично ползваме паростуийка "жълта" за камиони, контейнери, лодки да се надявам скоро и за джипки
                            --------------------------------------------------
                            [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

                            Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
                            [/FONT]

                            Коментар


                            • #59
                              До: Мнение за водоструйка

                              То е ясно че са от Китай но поне най важното-помпата
                              е по добра от керхера за тези пари,иначе за професионалните
                              ми е ясно че керхер е лидер

                              Коментар


                              • #60
                                От: Мнение за водоструйка

                                Да попитам,възможно ли е водоструйката да се свърже към помпа Вида4.Дали налягането ще е нормално или в повече или дали една част от водата трябва да се пренасочва на друга страна.Имам в предвид за някои от хоби вариантите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X