Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтаж на аларма - каква и къде (в София)? :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтаж на аларма - каква и къде (в София)? :)

    Колеги,

    Моля дайте идея къде да отида да ми сложат аларма на колата в София? Не търся нищо претенциозно, добре е да управлява централното и не ми се дават повече от 100-150лв.

    Единственото ми изискване е монтажа да е на ниво - не искам да си остави някой ръцете и да имам жички във всички цветове на дъгата, много изолирбанд и прекъсване при влажно време..

    Благодаря ви предварително..

  • #2
    дисем - работи добре (не ми е слагал аларма, но поработи по колата)
    А аз досега съм си слагал все една и съща аларма на всички коли при един съсед в квартала, всеки път има различен младеж който се учи на колата ми, но ми е близко и алармата ми харесва главно заради дистанционното (алармата е "Марк" нещо си)

    Коментар


    • #3
      Да, и утре работи поне до обед.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от alex_markov
        дисем - работи добре (не ми е слагал аларма, но поработи по колата)
        А аз досега съм си слагал все една и съща аларма на всички коли при един съсед в квартала, всеки път има различен младеж който се учи на колата ми, но ми е близко и алармата ми харесва главно заради дистанционното (алармата е "Марк" нещо си)
        Да, ще потърся Disem..
        Саше, нищо лично към твоят майстор from the hood, сигурно е голям пич, но имам известни резерви към него, не знам... Мога да му дам един Голф за тестове, но не и тази...

        Първоначално публикуван от Стефан
        Да, и утре работи поне до обед.
        А говорим за кой?

        Коментар


        • #5
          Дисема.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Yaro
            Мога да му дам един Голф за тестове, но не и тази...
            Aз съм му давал на тоя майстор поне 5 Голфа и никога не е имало проблем, но сега мисля, че няма време за аларми, защото се занимава с друго и е най добре да идеш при Севдо.
            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Yordan Kolev
              Aз съм му давал на тоя майстор поне 5 Голфа и никога не е имало проблем, но сега мисля, че няма време за аларми, защото се занимава с друго и е най добре да идеш при Севдо.
              Не е тоя дето си мислиш
              А Яро от 5 аларми само една даде някакъв проблем, но беше монтирана в провинцията, смених ч и не съм имал никакви забележки, м-у другото твоят приятел Ленко има някакви младежи който сложиха аларма на Нива-та и от нея бях доволен, но дистанционното не ме кефи

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от alex_markov
                Не е тоя дето си мислиш
                Брей, колко алармаджий са се навъдили в махалата. Значи не е на нашия човек брат му а? В същност той винаги си е работил сам, без стажанти
                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X