Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шкафове в багажника

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Всеки водач си има по един профил

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5344.jpeg
Прегледи:217
Размер:537.4 КБ
ID:6869573

    Коментар


    • bokomo
      bokomo коментира
      Редактиране на коментар
      Така се вижда и е супер. Аз не съм довидял на горните снимки.

  • #17
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5448.jpeg
Прегледи:172
Размер:485.5 КБ
ID:6871411

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5451.jpeg
Прегледи:162
Размер:594.3 КБ
ID:6871412

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5449.jpeg
Прегледи:163
Размер:540.4 КБ
ID:6871413

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_5450.jpeg
Прегледи:155
Размер:635.9 КБ
ID:6871414

    На финала съм! Остана да тапицирам отвътре. Имам няколко метра руло 50см корк останали, май ще довзема още малко и с него. Покарах - дрънка като торба със стотинки. Трябва да доналепя бутила, коркът също се надявам да глътне малко звук. Утре ми идва сгъваемата мивка, взех и един китайски чугунен газов котлон, който ще интегрирам зад нея.

    До момента себестойността ми е около 2000лв 😳 - 700лв алуминий, 100лв стомана, 100лв крепежи, 1000лв водачи, 135лв сгъване и рязане.

    Коментар


    • trapper
      trapper коментира
      Редактиране на коментар
      Преди години купих Диско-2 с подобни чекмеджета и решетка между купето и багажника. Вероятно така е било поръчано като ново, защото пасваха идеално, а на пода и колоните имаше фабрични монтажни елементи. Оказа се, че за моите цели това е твърде неудобно. Нямаше място за къмпинг-оборудването, лодката, нито за големи бутилки вода и касите с бира. Демонтирах ги с кеф и ги продадох с още по-голям.

    • MoridinBG
      MoridinBG коментира
      Редактиране на коментар
      Аз вече активно го ползвам един месец и не мога да си представя как щях да си организирам багажа без тези шкафове. Може би ако носех само каси с бира и лодки и на мен щеше да ми се пречка, но за почти година живот на друг континент няма друг начин да се организира багажа удобно.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X