Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карго бариера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карго бариера?

    Някой виждал ли е да се продават такива нещица:




    Все ми се ще да измисля нещо по този въпрос, че да не ми идват на гости разни незакрепени предмети от багажника.

    Между другото, един колега, който си продаваше Рейнджа е използвал такова нещо и за закрепване на част от инвентара:

    Ние не сме неутрални!

  • #2
    И кво? Ще стовариш целия багаж в локвата за да извадиш джека? Мъдро. А ако е в снега, после няма и да го намериш.
    Аз мислех да си направя такова от конопени въжета. Продават разни хамаци и украси. Истински не съм виждал, хем от сума време се оглеждам.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Стефан
      И кво? Ще стовариш целия багаж в локвата за да извадиш джека? Мъдро.
      Моят вариант е още "по-мъдър", щото ще го сложа по диагонал на пода на багажника. Ама по-добро място не мога да му измисля, дето хем да се събере на дължина, хем да е здраво закрепен, че с тия килца ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Леле ...
        Горния багажник? Задната броня?

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Стефан
          Леле ...
          Горния багажник? Задната броня?
          Горния багажник? Ами такъв бих сложил само в случай на крайна необходимост. Идеята да накача 20, 30, 40 ... кила на 2 м. височина нещо не ме кефи.
          Освен това - виж т. 2 и 3 по-долу.

          На задната броня даже изглежда тарикатски, ама:
          първо трябва да се правят разни приспособления, които да не пречат на отварянето на вратата;
          второ - джипката ще трябва да се държи постоянно под око, щото толкова желязо, оставено на лесно достъпно място ... и
          трето - след всяка разходка джекът ще трябва да се чисти, а като си знам мързела ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #6
            Та да си довърша темата:
            Както можеше и да се очаква, проучването показа, че хубавите и евтините неща се продават в отделни магазини или поне на отделни щандове.

            Вероятно няма да е проблем да се достави нещо такова, което изглежда доста солидно, но то съответно си струва една немалка сума.

            Поради което въпросът беше решен компромисно, срещу многократно по-ниска сума:



            Това е далеч от истинската солидна преграда, но струва 40-на лева и е по-добре от нищо. Все пак осигурява някаква защита и освен това ще позволява да се товари над нивото на облегалката без опасения от сипещи се напред при спиране багажи.
            Тъй като от системата за запъване между пода и тавана има какво да се желае, беше използвано допълнително закрепване със "свински опашки".
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              в импас има няколко модела :
              http://<a href="http://www.impas56.c...prod_name=</a>
              LZ1RED

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от redair
                в импас има няколко модела :
                Е това на снимката е оттам. Само че в магазина им не видях точно модела, към който си дал линк.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #9
                  Чавдаре вече нямаш спалня така ли.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от kinex
                    Чавдаре вече нямаш спалня така ли.
                    Що да няма? Това си се сваля много лесно.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      Това е добре

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X