Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hannibal - палатка за покрива, откъде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от Yaro
    Първоначално публикуван от Volk
    ...във форума имаше снимки на една експедиция из Африка, там май имаше по-големи модели..
    Вальо,

    Ето една тема с палатки от Африка, не знам дали си имал това в предвид:

    Из Африка с LR Defender 110
    Да, точно това имах впредвид, докато гледах тия страхотни снимки се отнесох..
    Сигурен съм, че съм виждал и по-големи палатки, но това не е толкова важно, ще ги издиря..
    Въпроса е - има ли смисъл палатката ти да е върху покрива на колата, от моя опит спомена ми за палатка беше - вечно мръсния под - колкото и да се събуваш отвън, все ти влизат нощем иглички от бор или калища във физиономията.
    На следващия преход с преспиване на палатки ще се екипирам с палатка на покрива и ще направим сравнение!

    P.S. Не е за вярване, ама един циганин, който беше общ работник при мен изкара цяла люта зима в една палатка и две одеяла които му подарих! Копеле..о спеше върху плочник и всяка сутрин проверях с побутване дали е жив, оцеля гадината, даже веднъж набарах една циганка вътре, така че явно може да се спи и направо на земята!

    Коментар


    • #32
      Е, пехотата и това си няма, само плащпалатки, и пак живее ... А те са един брезентов квадрат. От 8 става уж палатка за 8 души. Няма под, няма страници, просто триъгълно тунелче.

      Коментар


      • #33
        Стават, само да не вали.
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #34
          Първоначално публикуван от Стефан
          Е, пехотата и това си няма, само плащпалатки, и пак живее ... А те са един брезентов квадрат. От 8 става уж палатка за 8 души. Няма под, няма страници, просто триъгълно тунелче.
          Ама е задник, до задник!
          Иди обяснявай днес, че докато сте спели сте се "подгрявали"..

          Оня примат сутрин имаше особен вид - като ембрион, обаче явно деянат на студ....

          Коментар


          • #35
            По този повод:
            Двама братя грузинеца за да икономисат пари наемат единична стая в хотел в Москва. Посреднощ диалог:
            -Ой Г`иви ты што дэлаэшь?
            -Сплю...
            -А это тогда што в моэй попэ?
            -А, извини брат, щас витащу.
            -Я тэбэ дам "виытащу", спи давай!
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Volk
              Оня примат сутрин имаше особен вид - като ембрион, обаче явно деянат на студ....
              жилава порода са, те каките на околовръстното си кесят без проблем на припек +40 С, и зимата на -16 -20 С, минавам от там всеки ден и са едни и същи вече няколко години... ни мрът ни боледуват
              LZ1RED

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X