Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Универсални разширители за калници.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Универсални разширители за калници.

    Колеги дайте си думата по колко метра да ги правя че са тежички пущините.Наистина нямам представа по колко метра да ги режа щото ще са все пак "универсални".
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • До: Универсални разширители за калници.

      Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
      Колеги дайте си думата по колко метра да ги правя че са тежички пущините.Наистина нямам представа по колко метра да ги режа щото ще са все пак "универсални".
      Утре ще премеря моите калници
      Не вярвам на другите да излезе повече
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • До: Универсални разширители за калници.

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Утре ще премеря моите калници
        Не вярвам на другите да излезе повече
        На моя Патрул предишния път отидоха към 5-6 м.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • До: Универсални разширители за калници.

          Колега, аз съм мерил на ферозата, 5 метра мисля ще стигнат. Обаче като гледах тези от руските саитове са 5.9 метра. Мисля, че ако не е пробелм тази дължина взаимствай чуждия опит.

          Коментар


          • До: Универсални разширители за калници.

            На моята toyota 70-а серия сега мерих по 1,5м идва на калник . Това е с отпускане по някой друг сантиметър повече (~ +10см ) .
            Но аз съм подстригвал малко отзад .. незнам дали на стандартата няма да е по далго. Нека да се има в предвид!
            flash-gsm team

            Коментар


            • До: Универсални разширители за калници.

              При мен:
              135 см предни
              145 см задни
              общо за колата 360см

              Като включим малко грешка при мерене и рязане 4 м би било оптимален вариант
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • До: Универсални разширители за калници.

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                При мен:
                135 см предни
                145 см задни
                общо за колата 360см

                Като включим малко грешка при мерене и рязане 4 м би било оптимален вариант
                135+145=280 или 135+135+145+145=560
                0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                Коментар


                • До: Универсални разширители за калници.

                  Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                  135+145=280 или 135+135+145+145=560
                  ъъъ
                  даммм

                  6 метра ..
                  нещо не мога да смятам днес
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • До: Универсални разширители за калници.

                    6 метра е за оргиналните калници,пусни фандък малко за рязаните,ще се увеличи средно с по 10-15 см на калник,направи лентата 6,50-60см,или поне направи няколко бройки като за "рязани" моля
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • До: Универсални разширители за калници.

                      Дали ще станат на фронтерата като сте го замислили?
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • До: Универсални разширители за калници.

                        За Фронтера категорично-НЕ,ще станат ве брат,за тва са универсални,само дано ги дочакаме
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • До: Универсални разширители за калници.

                          Най- после съм готов с универсалните разширители.Дочакахте ги Нямам обаче и грам свободно време да ги монтирам на моите джипки.Утре ще дам на колегата Car Test от Ямбол да слага и да пуска снимки. Ето как изглеждат без да са монтирани.Поздрави на всички.
                          Прикачени файлове
                          Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                          На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                          Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                          Коментар


                          • До: Универсални разширители за калници.

                            Супер! Да почваме с поръчките?

                            Коментар


                            • До: Универсални разширители за калници.

                              Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                              Най- после съм готов с универсалните разширители.Дочакахте ги Нямам обаче и грам свободно време да ги монтирам на моите джипки.Утре ще дам на колегата Car Test от Ямбол да слага и да пуска снимки. Ето как изглеждат без да са монтирани.Поздрави на всички.
                              Супер, давай цена и да почваме с поръчките
                              Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                              Коментар


                              • До: Универсални разширители за калници.

                                Първоначално публикуван от lama69 Преглед на мнение
                                Супер! Да почваме с поръчките?
                                Нека някой мод се произнесе как защото имало някякви правила за търговия във форума.Четох ама не ми стана много ясно как точно.По принцип съм много ангажиран с моята работа а тя е производство на каучукови смеси и изделия.Разширителите ги направих от съпричастност към колегите във форума.Но все пак ще се води за търговска дейност.
                                Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                                На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                                Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X