Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Перископ-навигатор за десен волан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Перископ-навигатор за десен волан

    Дали е възможно да се закупи такъв перископ в България от някъде?

    Коментар


    • #32
      От: Перископ-навигатор за десен волан

      Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
      Дали е възможно да се закупи такъв перископ в България от някъде?
      Имам един, заменям го за преден ляв ветробран на hilus-surf 91-95 модела.
      Върши идеална работа ако не возиш и не оставяш в колата куче, аз обаче оставям и го свалих преди да е строшен......
      Роден рибар, а принуден да работи.......

      Коментар


      • #33
        От: Перископ-навигатор за десен волан

        На мен ми изяде лоста на раздатката и нахапа ръчната
        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

        Коментар


        • #34
          От: Перископ-навигатор за десен волан

          Аз си купих и го подарих вече.Нещо не ми допадна.

          Коментар


          • #35
            От: До: Перископ-навигатор за десен волан

            Първоначално публикуван от Любо Димитров(lama69) Преглед на мнение
            Чудя се, дали в Англия някой кара кола с ЛЯВ волан и перископ?!
            Знам защо ние караме техните стари машини, знам че е възможно и допустимо, но дали е безопасно и комфортно бих спорил!

            Да безопасно е! Е и да комфортно е! При завой в дясно от дясната стлана се вижда дали идва автомобил. Този с ляв волан не може да види дали идва. При ляв завой е обратното. На прав път не е проблем и за двете дирекции. Единият поглежда от ляво, другият поглежда от дясно. Ако се изпреварва лек автомобил се вижда и през стъклата му. При градски условия почити няма разлика в лекотата на шофиране. Човек трябва сам да усеща предимствата, от които да се възползва. Който не знае как да омайва змиите не ги закача. Така е и с десния волан! Който не знае как да шофира такъв автомобил по добре е или да свикне или да се качи на ляв. Който не може да свикне да кара автомобил с лява дирекция да предостъпи възможността на друг. Хората са родени с различни възможности и най лошото нещо е някой да ти ги ограничи, защото той не знае или не може. Справям се еднакво добре и с двете дирекции, както и ако реша да пиша с двете ръце е въпрос на личен подход и тренировка. На някои им липсват въображение и тактика в шофирането, но са блестящи математици. Други са добри шофьори, но и грам не разбират от математика. Редно ли е да се бъркат в научните среди, след като не ги разбират? И редно ли е тоз, който не умее да шофира автомобил с десен волан да се бърка във работите на вещите в занаята, след като никота не е пробвал такъв автомобил или не знае как да се справи с него. Ако човек познава автомобила си и развива способностите си ще го паркира до тротоара и само с камерата на заден ход. А там не виждаш къде е колелото ти обикновено. Нека дадем и подходящи възможности на велосипедистите и собствениците на електрическите тротинетк, вместо да им ограничаваме правата. Нека разширим мирогледа си! Той ни дава нови възможности!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X