Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Екипировка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Екипировка

    Виждам по аватарите на повечето от вас , че има камофлажи.Много търсих като тези на военните ,но неможах да намеря . Те са протрити и не влиза вода през тях също тъка са и с подплата за зимата , та ако някои има представа от къде мога да си закупя или от някое подделение съм му благодарен

  • #2
    Ето тук: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=32...oName=&oType=9

    Това е Гладстон, като завиеш от Витошка надясно, ако се движиш от Съд. Палата към НДК, веднага СЛЕД оръжейния магазин, има едно магазинче само за камуфлажи.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Много ти благодаря приятел , дано да намеря такива като на военните

      Коментар


      • #4
        Като на нашите военни не знам, ама имаше като на германскта армия
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Има една филам Раптор те шият попоръчка камофлажи, много са добри имат всички мембрани гортех атекс и останалите каквато искаш такава.
          Аз си поръчах и сам много доволен !
          LZ1HKW
          Реглаж на преден и заден мост
          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

          Коментар


          • #6
            Давай ги насам да ги видим
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Ако се интересувате има вносител на армейски облекла шити от кордура и със всички други "хай-тек' елементи но цената им е 800лв без ДДС...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от quadra
                Давай ги насам да ги видим
                RAP TOR
                Илия Пенчев
                Казанлък, ул.Стара планина 15
                0888 593 562
                0886 315 599
                www.raptorbg.com

                (Ако модераторите го сметнат за неправилна реклама, моля да ме извинят и да го изтрият ! )
                LZ1HKW
                Реглаж на преден и заден мост
                My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                Коментар


                • #9
                  а ако не е таина някои може ли да ми каже цената на тези камофлажи в София защото съм от Габрово и скоро няма да идвам да проверявам
                  ,а Казанлък ми е на 20 минути и ще отида там , но ако някои може да ме запознае с цените и на 2-те места ще съм му благодарен

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от butanski
                    а ако не е таина някои може ли да ми каже цената на тези камофлажи в София защото съм от Габрово и скоро няма да идвам да проверявам
                    Информация за магазина на "Гладстон" от днес. Яке, подобно на нашите армейски има в 2 размера XXL и XXXL на цена 65 лв. Със сваляща се подплата е. Девойката в магазина твърдеше, че били правени на ишлеме с материали и по спецификация на американската армия. Като видях зашития етикет с подробни указания как да се ползва дрехата, току-виж съм й повярвал

                    П.П. А, има, разбира се, и един куп всевъзможни други модели облекла за лов и риболов, но не съм ги разглеждал подробно.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X