Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Течни вериги за сняг ????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Течни вериги за сняг ????

    Първоначално публикуван от nikman Преглед на мнение
    Аз съм ползвал такъв спрей.Определено има ефект(може би и марката има значение),но е краткотраен-най-много километър.За да преодолееш някакво препятствие,например наклон с лед става идеално като алтернативен варянт.
    Да и аз мисля, че има значение марката, защото едно приятелче си беше взел такъв спрей за около 20-ина лева. Докато слагах аз веригите да изкача пътя към х.Гургулица той беше напръскал гумте, беше се качил до хижата и се беше настанил. От догодина и аз слагам такъв спрей в багажника.

    Коментар


    • #32
      До: Течни вериги за сняг ????

      това е вид втечнен каучук. помага най-вече ако го нанесеш на суха гума и действа не 30, а 2-3км. ползвам вече 3ти или 4ти флакон (понеже съм тарикат и не си купих вериги) чувства се, че помага, но не е верига..
      Grand Vitara 2L 140hp. 2006
      LZ2BTK
      AB+

      Коментар


      • #33
        До: Течни вериги за сняг ????

        Текстилните вериги Autosock се оказаха доста добър вариант.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X