Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти, марки, от къде, кои са добрите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Забравихте за BAHCO Sweden - аз с такива работя от дълги години - не е имало нещо с което да не са се справяли. Вярно, не знам кой ги внася в България в момента. Иначе има един хубав магазин малко по-надоло от румънското посолство, посока Подуяне. Цените хапят, но джаджите си ги бива.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #17
      стефане, хубави работи евтини няма

      просто според мен гедоре е по - добро в момента от факом и на всичкото отгоре е по - евтино.

      иначе има много хубави турски, но са за еднократна употреба, тези тона са за двукратна или трикратна употреба

      имах пълен комплект звездогаечни + трешчотка на 1/2'' тона, сега имам само един крив, като макарон ключ 36. това са боклуци, които незнам защо някой им създава име. на едно ниво са с рико, форс и тн. турски марки.
      drive alive

      Коментар


      • #18
        Да? Трябва да го запомня.
        350 лева за пружина с гайка просто не е разумна цена, това е баламосване. Даже мойте прецизионни играчки с точност на регулиране грамове не струват толкова. А дойдоха от свръхскъпата Англия, когато в Китай още се учеха да правят ментета на гумените цървули, за инструменти и не мислеха.
        Не знам кво си ги правил тия ключове. Мойте ръждиви гайки въртят нормално колко години вече ...

        Коментар


        • #19
          ремонтираме земеделска техника с тях, но за съжаление изкараха полувин сезон и понеже от руските са останали много малко вече им купих гедоре и досега няма рекламация
          drive alive

          Коментар


          • #20
            А, да. Там е страшно.
            Руски няма, български няма ... Грозни бяха, ама по сегашните мерки - свръхкачество. Ех ...
            Каквото ми е останало се хващам че вече не го използвам - пазя го за критични случаи. Има при нас един, бил е главен технолог на един военен завод. Той казва - ей с това ни прецакаха икономически западняците - ние правехме както пише в дебелите книги, а те измислиха ментето и направиха пари.
            Мразя света на педалите!

            Коментар


            • #21
              http://megashop.bg/bosch/

              Коментар


              • #22
                ))))))))))) Екстрактор за буталца - 500 лева, хлабиномер за ангрИнажен ремък - 600 лева ...
                Дебили. А правописният речник на българския език струва сигурно 10 лева. Е тва е то чалгата, момчета. А волумето им е на мах, нема тва-онова. Жега!

                Коментар


                • #23
                  За правописа не знам, но има една стара приказка "От пръдня боя не става"!
                  Нали уж е "Бош" все пак

                  Коментар


                  • #24
                    БОШ за мен одавна са мъртви като фирма... На времето какви пари дадох за едно малко флексче... плаче ми се като се сета А нямам пари за да си купувам "ефтини" неща...
                    4ао
                    Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                    Коментар


                    • #25
                      Е и? Надценката за етикета не ме вълнува, когато очевидно ме будалкат. Тия работи просто не струват толкова, айде да не се правим на луди. Освен ако това не им е ценоразписа за блондинки, де.
                      Обърни внимание че и с трици маймуни не се ловят.
                      Микрометричният винт струва 20 кинта. Прав ъгъл - 5. Истински, Благоевградски. Останалото до 600 къде е? АнгрИнажи нещастни. С шестограМни мозъчета ... С няколко грама ум обаче - явно толкова.

                      Коментар


                      • #26
                        Драпер наистина са много добри, а като се има предвид цената стават прекрасни. Магазина им обаче вече не е на "фр. Нансен", а на "Самоковско шосе", това е главната улица на Горубляне.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #27
                          Айде пак глупости ... Не вденаха тия бакали че магазина го прави само това, че винаги е там и винаги е отворен ...
                          Уф. Къде на тая главна? Където става широко ли?

                          Коментар


                          • #28
                            "Рико" от битака. Турски но здрави. Тресчотката издържа на удължител 2 метра тръба от скеле и двама скачащи отгоре с общо тегло 240кг. Ако я бяхме счупили щехме да сме вътре с 25лв.
                            Такъв комплект, но на "Рико" е 60лв. А този е 330лв.

                            http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                            Коментар


                            • #29
                              незнам вече какво да си купа вие съвсем ме хфърлихте на сливата
                              4ао
                              Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Yordan Kolev
                                "Рико" е 60лв. А този е 330лв.
                                Ами аз затова дадох за пример тези с убийствените цени. За някои хора колкото е по-скъпо е по-добро За други като кажеш турско или китайско и ще те одерат. И аз съм така - на принципа проба - грешка. Имам някакво сборище от незнайни и маркови инструменти, обаче съм правил и скоростна кутия и основен ремонт на двигател на предишната кола

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X