Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разширители и гумени вежди за 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Разширители и гумени вежди за 4х4

    Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
    По принцип имам приятел който изработва тунинги за коли щом има мостра няма проблем за изработването но няма да са от гума а от фибростъкло ако това нее проблем
    А има ли шаблони? От фибростъкло не са ли чупливи?

    Коментар


    • #17
      До: Разширители и гумени вежди за 4х4

      Първоначално публикуван от hristo20000 Преглед на мнение
      По принцип имам приятел който изработва тунинги за коли щом има мостра няма проблем за изработването но няма да са от гума а от фибростъкло ако това нее проблем
      то даже има и разработени по свалени от вранглер. за гората май няма да са много подходящи. чупливи са колкото и на г-то ми предните калници. зависи от удара: от леко пречупване до пълна промяна та чак до анихилация.

      цената? 100-120 лв за брой(така съм чувал)
      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

      Коментар


      • #18
        До: Разширители и гумени вежди за 4х4

        Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
        ...цената? 100-120 лв за брой(така съм чувал)...
        Така де. Такива и аз съм си намерил. Хем от правилния материал - нещо между гума и пластмаса. И то баш си за мойта - слагат се за 10 минути и заспиват. Цена - 250 евро комплекта.

        Тия на самурая май вярно са от вранглер. Има ги из eBay. Цената с доставката - пак такава.

        А е един куп пластмаса. Нищо повече.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          До: вежди

          Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
          Веждите (от гума) се продават обикновено на метър. Има при Сашо Ковачев в Пловдив и при Пламен Петров в София за всички 4х4.
          Дамм, някой знае ли колко излизат едни такива вежди? Горе долу поне. Че Митко Фулдата скоро ще има да си бие главата, какво да ми счупи, а аз, как да му платя!
          Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

          Коментар


          • #20
            До: Разширители и гумени вежди за 4х4

            Ако някой уреди продажбата на такива калобрани, каквито са на самурайчето по-горе, ще бъде много хубаво. Ако са евтини лесно може да се превърнат в един консуматив, който да върши много добра работа, а при нужда лесно да се заменя.

            Коментар


            • #21
              До: вежди

              Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
              Дамм, някой знае ли колко излизат едни такива вежди? Горе долу поне.
              Гумените бяха май някъде към 55-60 лв/м. Много са хубави, защото са здрави и доста издържат мачкане от клони, триене в брегове на дерета и т.п.
              Проблем при тях може да възникне, ако ламарината на калника не е в особено добро състояние, защото се хващат с рапидки.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #22
                До: Разширители и гумени вежди за 4х4

                Е определено няма да са ефективни за гората но не всички колеги карат камиончетата си там.
                Човек се учи с много практика:D

                Коментар


                • #23
                  До: вежди

                  Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                  Гумените бяха май някъде към 55-60 лв/м. Много са хубави, защото са здрави и доста издържат мачкане от клони, триене в брегове на дерета и т.п.
                  Проблем при тях може да възникне, ако ламарината на калника не е в особено добро състояние, защото се хващат с рапидки.
                  Дайте малко снимки на тези "гумени разширители" да видим ?
                  DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                  Skype: pach_bs

                  Коментар


                  • #24
                    До: вежди

                    Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                    Дайте малко снимки на тези "гумени разширители" да видим ?
                    Май нямам по-близък план от това






                    Много време издържаха на доста "хард" употреба. Ама ламарината на калниците по начало не беше в блестящо състояние, а сега отнесе и доста бой, та се получи това ...

                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #25
                      До: вежди

                      Тънки ми се виждат, търся да са широки към 10 см. Има ли опция за такива ?
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #26
                        До: вежди

                        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
                        Тънки ми се виждат, търся да са широки към 10 см. Има ли опция за такива ?
                        От този тип не съм виждал с такава ширина (10 см). Имай предвид, че колкото по-широки са, толкова трябва да са по-твърди, за да стоят изправени. А като са по-твърди или ще са по-малко устойчиви на механично въздействие, или пък ще ти деформират калниците, като ги запънеш някъде по-здраво.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #27
                          До: вежди

                          Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
                          От този тип не съм виждал с такава ширина (10 см). Имай предвид, че колкото по-широки са, толкова трябва да са по-твърди, за да стоят изправени. А като са по-твърди или ще са по-малко устойчиви на механично въздействие, или пък ще ти деформират калниците, като ги запънеш някъде по-здраво.
                          Благодаря за снимките и инфото, като му дойде времето ще го мисля от какво да ги правя
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • #28
                            До: вежди

                            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение


                            Пламене тези гуми каква марка са.
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • #29
                              До: Разширители и гумени вежди за 4х4

                              Проблем с разширители от Вранглера е там, че не се побират в стандартния кашон, и изниква проблем с доставката от САЩ. Доставката може да стане само в контейнер с други неща.

                              Гумени разширители при г-н Петров са два вида: 55мм и 60мм широки, и двата вида се захващат с рапидки и се продават на метър.
                              Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                              Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                              Коментар


                              • #30
                                До: Разширители и гумени вежди за 4х4

                                Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                                Яро, къде да намерим магазина на Пламен Петров? Или как да се свържем с него?
                                Още с отварянето на Форума се избира електрониня магазин. Това е магазина на Пламен Петров. Там ако нещо не е показано, си има телефони за връзка или имейли, пишеш и получаваш информацията. Аз питах Пламен за мойта джипка и май в момента има такива гумени уширители. Ако не можеш да откриеш Пламен, не забравяй, че Венци Петров му е брат. Пусни едно ЛС и ще имаш нужната информация.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X