Обява

Свий
Няма добавени обяви.

подгряване на задно стъкло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • подгряване на задно стъкло

    Бродейки из хубавия сняг вчера из Пловдив установих че само 3 реотанчета работат на подгряването на задното ми стакло.Та мисалта ми е някой да има идея каде да ида да ги оправят или подменят?И евентуално има ли варианд да ми монтират подгряване на страничните огледала?

  • #2
    До: подгряване на задно стъкло

    Имал съм го този проблем и в общи линий, няма оправяне. Зависи от модела какъв ти е!? Едните са залепени на стъклото, другите са вътре мужду два пласта стъкло. В първият случай има едни лепила които уж нещо възстановяват (но при мен поне без ефект) то зависи и на колко места е прекъснат, а при вторият направо ново стъкло
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #3
      До: подгряване на задно стъкло

      Ами стоят релефни като се барат значи предполагам са външно за прозореца а с тези лепила какво целите ли се плескат?

      Коментар


      • #4
        До: подгряване на задно стъкло

        Има цяла тема по въпроса. Защо не я погледнете
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: подгряване на задно стъкло

          Ами нещо не оцелвам ключовите думи в търсачката а щом си мяркал такава тема един линк ще ми е много от полза

          Коментар


          • #6
            До: подгряване на задно стъкло

            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
            Ами стоят релефни като се барат значи предполагам са външно за прозореца а с тези лепила какво целите ли се плескат?
            ..........локално само където са прекъснати - ако се вижда!!!
            TLC 90 1KZ-TE 2000г.
            "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

            Коментар


            • #7
              До: подгряване на задно стъкло

              Не са точно лепила, а лакове - метални, май сребърни. Има ги по магазините за авточасти, около 5 лева цена, трябва да се нанесе точно върху прекъснатия участък - да се шънтира. Горе-долу вършат работа, гледай да не им е изтекъл срока на годност т.е. да не са изсъхнали. Успех.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X