Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

    Здравейте.
    Харесал съм си това за аварийни ситуации (когато е облачно) и ми трябва разнообразие на източници.
    Моля за Вашите мнения по въпроса. Няма да захранва печки фурни циркуляри и т.н. Целта е фризера INDEL B да продължи да студи бирата.
    LZ1AIV

  • #2
    От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

    изглежда добре.

    Коментар


    • #3
      От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

      За тези пари в олх има истинска хонда.
      Със сигурност ще е по-добре от този китаец.

      Коментар


      • #4
        От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
        За тези пари в олх има истинска хонда.
        има ама е 120в което малко ограничава полезността му тук.

        Коментар


        • #5
          От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

          това не съм го видял.. скапани телефони..

          Коментар


          • #6
            От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

            Има и един i2000 купуван от Киров. За 1499.

            Този 110 волтовия се е появил днес.

            Коментар


            • #7
              От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

              Впрочем вероятно е въпрос на подмяна на няколко части. А може и само на пренастройка, ама не ми се вярва.

              А за същите пари на същия сайт който е посочил автора продават kipor sinemaster 2kW който е значително по-малко котка в чувал. Е да де, малце е по-голям но пък доста по-познат, пък и допълнителният киловат си е допълнителен киловат.

              Тука из София се подвизава един индианец (май че автентичен) който продава на сергия сувенири и музика. Разнася се с точно един такъв кипор вече пета или шеста година и генераторът работи поне по половин ден на всяко излизане. Или е все същия генератор, или го е сменял ама му е бил толкова на сърце че всеки път си е купувал същия. Ама по-скоро е все същия. Тих е почти колкото Хондата.

              Коментар


              • #8
                От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Има и един i2000 купуван от Киров. За 1499
                Той си струва определено.

                Коментар


                • #9
                  От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                  Определено хондата е за предпочитане , работил съм с него - лек, тих , надежден
                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • #10
                    От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                    За хондата само суперлативи... Последно я гледах как работи по поддръжка на водолазна работа и въртене на компресор високо налягане за водолаза предната събота... Четири часа си тиктакаше като часовник...
                    А същата хондичка сме я мъчили преди 4-5 години в допълнение и с ъглошлайфи.... Все едно не е работила тези години...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                      Важен жокер:

                      Знаейки какво е Хонда EU20i да не вземете да си помислите че Хонда EU10i е същото само че по-малко. Вземете си 20 и не се изкушавайте.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                        Аз също планирам подобна покупка и съм се спрял на Hyundai 1.0 който печели точки с ниско тегло (обема е почти като на 2.0, но е 2 пъти по-лек), ниска цена и ниска консумация. Имам преки наблюдения към надеждността и няма оплаквания. Цената е малко над 800 лв с ДДС
                        Technical Rescue Direct - life lies in courage
                        http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                        Коментар


                        • #13
                          От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                          Аз пък още не мога да счупя лидълското. Дават му макс 1200W. Хидрофор 1100W успява да го подкара.
                          GPS системи https://www.easytracking.bg/
                          Пътна помощ навсякъде и по всяко време https://закъсах.бг

                          Коментар


                          • #14
                            От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                            Гледали ли сте тези обезшумените китайци 2.0-2.2кВт с електростартер, дистанционно и т.н. дето се предлагат от българска фирма? Не че ми трябва електростартер и дистанционно, но става въпрос за конкретните модели (предлагат се и без тези опции)...
                            Мислил съм нещо подобно за аварийно захранване вкъщи, че съм изцяло зависим от ток... А обезшумяването ми е много важно, защото съм в блок и това нещо ще трябва да ми тиктака на терасата (отвеждането на газовете съм го мислил )..
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Вашето мнение за генератор 220 V за караваната

                              Приключих търсенето с това. При 1200W активен товар (сушоар 1200W , ток 4.4 A) светва лампата за претоварване, но не гаси мотора, въпреки вградената защита. Повече не го товарих. Инверторен, пълна синусоида, 14 кг. Променя оборотите в зависимост от товара. По шумен от Honda EU10i. Две години гаранция плюс фактура на фирмата за 449 лв. След две години си купувам Honda, ако се окаже, че ми бръмчи повече.
                              Последно редактирано от asenv; 05-12-17, 15:59.
                              LZ1AIV

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X