Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клаксон / Тромба за джипа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Клаксон / Тромба за джипа

    Днес ми се счипи клаксона...ииии реших да го изтунингаря и него Гледам в интернет има различни охльови и тромби. Погледнах за такава тема, но не открих...тааа ще ми е интересно да чуя мнения и впечатления на колеги, които са променяли заводските си свирки. За да реша какво да сложа и аз...
    ....!

  • #2
    От: Клалсон / Тромба за джипа

    Ами... ако имаш компресор и бутилка, сложи тромби от камион Шкода - аз съм доволен, много доволен.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #3
      От: Клалсон / Тромба за джипа

      Нямам компресор, но гледам, че продават в олх различни модели тромби със самосточтелен компресор. Примерно има двойки и тройки с цена от 20 до 30лв. Някой ползвал ли е такива?
      ....!

      Коментар


      • #4
        От: Клалсон / Тромба за джипа

        Аз имам такива ма Субаруто, подари ми ги един приятел, свири като влак!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #5
          От: Клалсон / Тромба за джипа

          Хъм, трябва да снимам какво имам на жипа аз - пише Klaxon и си е напълно истински
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #6
            От: Клалсон / Тромба за джипа

            Първоначално публикуван от Тодоров009 (Войводата) Преглед на мнение
            Аз имам такива ма Субаруто, подари ми ги един приятел, свири като влак!
            Преди 30 години като бачках в ДАПа , един приятел си сложи на Камаза истинска тромба ...от влак. Като свирнеше и падаха на мацките гащите ...и камаза оставаше без въздух
            На нас клиренс ни трябва , не скорост

            Коментар


            • #7
              От: Клалсон / Тромба за джипа

              Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
              Нямам компресор, но гледам, че продават в олх различни модели тромби със самосточтелен компресор. Примерно има двойки и тройки с цена от 20 до 30лв. Някой ползвал ли е такива?
              Два дни или две седмици - за 20 лева - толкоз свирят.
              Иначе аз се загледах в една турбинна свирка - пуснах си поръчката - ама ТЦ - нямали в наличност .Ми що ги пишете на сайта бе ...

              Иначе читави поли или моно тромби за по-малко от 120 -150 лева няма .

              Коментар


              • #8
                От: Клалсон / Тромба за джипа

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Преди 30 години като бачках в ДАПа , един приятел си сложи на Камаза истинска тромба ...от влак. Като свирнеше и падаха на мацките гащите ...и камаза оставаше без въздух
                То 88г. един колега с такава от влак свали гащите и на един милиционер,
                е изяде няколко шамара и свали тромбата на пътя!
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • #9
                  От: Клалсон / Тромба за джипа

                  Преди 2 седмици гледах за клаксони и аз. Тия фабричните от Витара-та реших, че са слаби за тарикатите. Имах едни от Китай, дето свиреха като фабричните или мааалко по-силно. Бяха с охлюв за насочване. После сложих едни от някакъв френски бус (30-40лв двата, нови на Топран, уголемена версия на китайските) и те свиреха вече осезаеммо по-силно. До там спрях, че не ми се занимаваше повече. Достатъчно компактни са за да се съберат на мястото на оригиналните. Та ако някой му е интересно какви са ще ходя да видя дали има part номера по тях.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Клалсон / Тромба за джипа

                    Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                    Нямам компресор, но гледам, че продават в олх различни модели тромби със самосточтелен компресор. Примерно има двойки и тройки с цена от 20 до 30лв. Някой ползвал ли е такива?
                    Аз!!!
                    По времето, когато тоя тунинг ме интересуваше, си купих такива.
                    Е, свиреха една седмица...

                    След тая седмица издаваха един звук - хух, хух - като преял с боб гей.

                    След една спринцовка масло в компресорчето - отново свиреха една седмица - при рядко използване..

                    После отново - хух, хух..

                    Изхвърлих ги с удоволствие.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Клалсон / Тромба за джипа

                      Имаше тука един пич в наШто село , с дограми се занимаваше .
                      Сложи на камиончето едни корабни тромби,бутилка с CO2 , ел.клапани и каквото трябва ...
                      ..На противоположния край на Добрич в пиков час , като свирнеше и всички си мислеха , че е сигнал на Гражданска отбрана ...
                      За кратко беше - имаше там няква врътка с полицията...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Клалсон / Тромба за джипа

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Хъм, трябва да снимам какво имам на жипа аз - пише Klaxon и си е напълно истински
                        Снимай го - това е дори с образователна цел...
                        (Ксерокс, Делко, Феродо и прочее..)

                        Коментар


                        • #13
                          От: Клалсон / Тромба за джипа

                          Мойте са от тези с компресорчето но не свиреха като хората сега с една бутилка от 6 килограмов пожарогасител свирят като влак

                          Коментар


                          • #14
                            От: Клалсон / Тромба за джипа

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                            Аз!!!
                            По времето, когато тоя тунинг ме интересуваше, си купих такива.
                            Е, свиреха една седмица...

                            След тая седмица издаваха един звук - хух, хух - като преял с боб гей.

                            След една спринцовка масло в компресорчето - отново свиреха една седмица - при рядко използване..

                            После отново - хух, хух..

                            Изхвърлих ги с удоволствие.
                            Моите ги сложих скоро след като купих колата, не знам колко е дал чешита, ама таз е вече на девет години и още работят. Никога не съм ги мазал. Компресора е от цам, така че едва ли са от някаква марка.
                            Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

                            0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

                            Коментар


                            • #15
                              От: Клалсон / Тромба за джипа

                              Най-добре давайте по някоя снимка на доказано работещ ите
                              Че явно пазара с тия хиляди китайски ментаци има голям шанс всеки да попадне на боклук.
                              ....!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X