Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми компресор за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми компресор за гуми

    Дайте акъл за компресор със захранване от акумулатора. Да е по мощен. Параметри, магазини...

  • #2
    До: Препоръчайте ми компресор за гуми

    Колега здравей,

    Вземи си от тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...S%2007/aks.JPG

    Компресора 150 л/м за 230 лева който е, сега мисля цената му е по-ниска дори.

    Машинката е стахотна и много бърза, за 1-2 минути помпи 28-30" гума на джип.

    Поздрави,
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      До: Препоръчайте ми компресор за гуми

      http://topspeed.bg/catalogue.php?cid=89
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • #4
        До: Препоръчайте ми компресор за гуми

        Благодаря ви, бяхте ми много полезни.

        Коментар


        • #5
          До: Препоръчайте ми компресор за гуми

          Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
          Колега здравей,

          Вземи си от тук https://htftp.offroad-bulgaria.com/V...S%2007/aks.JPG

          Компресора 150 л/м за 230 лева който е, сега мисля цената му е по-ниска дори.

          Машинката е стахотна и много бърза, за 1-2 минути помпи 28-30" гума на джип.

          Поздрави,
          Здравей понеже не ми е много ясно как стоят нещата с компресорите, ме интересува този модел с който имаш опит в състояние ли е да залепи отлепена от джантата гума?
          TLC 90 1KZ-TE 2000г.
          "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

          Коментар


          • #6
            До: Препоръчайте ми компресор за гуми

            Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
            Здравей понеже не ми е много ясно как стоят нещата с компресорите, ме интересува този модел с който имаш опит в състояние ли е да залепи отлепена от джантата гума?
            Накратко казано - ДА, става!

            Засега не ми се е налагало.... да чукна на дърво

            Но колегите имат подобни дори и по-бавни от моя и се справят добре с разбортирали гуми...разбира се има си начини, почиства се ако е мръсна джантата, намества се гумата максимално добре с ръка и т.н... а има и по-бързи методи със спрей за разбортирани гуми + запалка или вместо спрей мъничко бензин между гумата и джантата , следва едно мъничко БУМ и готово НО ПРОЧЕТИ КАК СЕ ПРАВИ ЗА ДА НЕ СТАНЕ БЕЛА и да има разплакани очи!!!

            Много поздрави
            Бъдете живи и здрави!

            Коментар


            • #7
              До: Препоръчайте ми компресор за гуми

              Тези дни на разходката организирана от Ицо видях този компресор в действие,как наду отлепена от джантата гума.Колегата каза че в Илиянци са по 100 лв.
              Прикачени файлове
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #8
                До: Препоръчайте ми компресор за гуми

                И аз си търся компресор, който може да напомпи гумите на джип 30" от 1 atm до 2.5 atm за около 15 мин. без да се налага да се изключва, за да се охлади.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  До: Препоръчайте ми компресор за гуми

                  Кажи от кой град си колега с мечтата за бързопомпащ компресор?

                  От който и да си, заделяш 200 кинта и звъниш на Явор и с онзи 150 л/мин си готов с 30" за под 5 минути,моята е почти толкова и я надува за под 2 минути...

                  Поздрави,
                  Бъдете живи и здрави!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X