Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Никелиране (боядисване) на ролбар?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Никелиране (боядисване) на ролбар?

    Колеги, преди малко повече от 4 години си купих Митсубиши Паджеро на което му монтирах малък ролбар. Правиха ми го в Княжево по поръчка и ми го боядисаха с някаква турска прахова боя. Ролбара стана много готин, но сега боята е започнала да се лющи, явно не са почистили тръбите от ръждата и сега стои грозно.
    Въпроса ми е знаете ли къде може да се никелира или боядиса наново този ролбар ?

  • #2
    До: Никелиране (боядисване) на ролбар?

    За никелиране,не мога да помогна,песъкоструи и прахово боядисване,когато ми се налага,правя на Банкянско шосе,като завиеш от бул.Европа към Банкя,първия портал в ляво(най-в началото има сервиз на Субару),навътре и вдясно.
    П П. трябва да е свален детайла.
    Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

    Коментар


    • #3
      До: Никелиране (боядисване) на ролбар?

      Дай телефон за връзка.

      Коментар


      • #4
        До: Никелиране (боядисване) на ролбар?

        Първоначално публикуван от Tokio Преглед на мнение
        Колеги, преди малко повече от 4 години си купих Митсубиши Паджеро на което му монтирах малък ролбар. Правиха ми го в Княжево по поръчка и ми го боядисаха с някаква турска прахова боя. Ролбара стана много готин, но сега боята е започнала да се лющи, явно не са почистили тръбите от ръждата и сега стои грозно.
        Въпроса ми е знаете ли къде може да се никелира или боядиса наново този ролбар ?
        "...ВРЗ"Терем-Ивайло", Велико Търново. Имат галваничен цех.Трябва да се обадиш предварително, за да се уточните за размера на детайлите(с оглед големината на ваните - не трябва да са много големи, напр. моя ролбар е от 3 части и така го носих за работа), обработка, кога да ги закараш и кога да си ги вземеш....Обработката преди цеха трябва да е перфектна ...."

        Това съм писал миналата година в един друг форум в отговор на едно питане. Ако си същия човек - сори...
        Mitsubishi L200 DobbleCab

        KTM XC 450 RW 2009
        KTM 350 SX 2011

        Коментар


        • #5
          До: Никелиране (боядисване) на ролбар?

          Първоначално публикуван от Tokio Преглед на мнение
          Дай телефон за връзка.
          Ако,става въпрос за мястото което аз посочих,в Петък ще мога да пиша,че утре съм извън София.
          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

          Коментар


          • #6
            До: Никелиране (боядисване) на ролбар?

            Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
            "...ВРЗ"Терем-Ивайло", Велико Търново. Имат галваничен цех...

            Това съм писал миналата година в един друг форум в отговор на едно питане. Ако си същия човек - сори...
            Същия човек съм, но съм от Ямбол и не зная къде точно във Велико Търново се намира споменатия завод, нямам телефон за връзка, а и ролбара ми е цял - не се разглобява. Да не говорим, че няма кой да го подготви за никелирането. Размерите на ролбара са 80/80 см. Бих искал да го дам някъде, където ще го могат да го рециклират, т.е. да направят каквото трябва, а аз да си платя за услугата. Надявам се да ме упътите, защото в противен случай ще трябва да си поръчам да ми изработят нов ролбар.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X