Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно внос на ново ремарке!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос относно внос на ново ремарке!

    Здравейте,някой има ли си на идея след като внеса чисто ново ремарке 750кг от Германия за което не съм платил тук ДДС защото след като е за износ ми казаха че няма нужда да го плащам,в България след като го регистрирам ще трябва ли да платя ДДС или само регистрационни такси? Колко горе долу струва регистрацията на ремарке 750кг и какви данъци се плащат за него? Всяка година ли трябва да минава на преглед или не? Ще съм благодарен ако някой ми даде информация и някакви ориентировъчни цени. Благодаря!

  • #2
    От: Въпрос относно внос на ново ремарке!

    За регистрация на фабрично ново ремарке се изисква Европейски Сертификат от производител, документ за придобиване (инвойс фактура и/или договор. ДДС не се плаща. Регистрация около 30лв. без ГО, която е около 60лв. годишно. Преглед на 2 години в началото (ако не бъркам), като първоначално е от КАТ. След това би трябвало да е под 30лв. Данък годишно около 6 до 10лв.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос относно внос на ново ремарке!

      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      За регистрация на фабрично ново ремарке се изисква Европейски Сертификат от производител, документ за придобиване (инвойс фактура и/или договор. ДДС не се плаща. Регистрация около 30лв. без ГО, която е около 60лв. годишно. Преглед на 2 години в началото (ако не бъркам), като първоначално е от КАТ. След това би трябвало да е под 30лв. Данък годишно около 6 до 10лв.
      Колега,прегледа е постоянно но две години.Поздрави.
      Последно редактирано от genatanaceko; 17-08-15, 10:49.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос относно внос на ново ремарке!

        Благодаря ви,значи да го взимам без да се притеснявам!

        P.P. Някой може ли да ми преведе на "разбираем" език как да си монтирам тези кабели за теглич на Citroen C8? Уж трябва да са "специални" за С8 не са универсални и ми изглежда всичко много сложно! Нищо не разбрах,нещо някъде се реже (защо и какво не разбрах) и после кое на къде отива....нямам си и на идея! Има ли тук някой който може да помогне с "разгадаването" на този "специален" комплект кабели или на за универсални кабели,още не съм ги поръчал,така че имам време! Благодаря предварително!
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от Георги Хаджийски; 17-08-15, 22:28.

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос относно внос на ново ремарке!

          Първоначално публикуван от Георги Хаджийски Преглед на мнение
          Благодаря ви,значи да го взимам без да се притеснявам!

          P.P. Някой може ли да ми преведе на "разбираем" език как да си монтирам тези кабели за теглич на Citroen C8? Уж трябва да са "специални" за С8 не са универсални и ми изглежда всичко много сложно! Нищо не разбрах,нещо някъде се реже (защо и какво не разбрах) и после кое на къде отива....нямам си и на идея! Има ли тук някой който може да помогне с "разгадаването" на този "специален" комплект кабели или на за универсални кабели,още не съм ги поръчал,така че имам време! Благодаря предварително!
          По този въпрос получих отговор в друг раздел на форума! Благодаря на отзовалите се тук

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X