Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Азот във Варна.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Азот във Варна.

    Някой да знае къде могат да ми напълнят азот в бутилка във Варна? Нодчертавам, че не ми трябва течен. Тия в Цикония ще ме карат да взимам бутилка от тях, пък аз си имам.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    От: Азот във Варна.

    Гумаджиите на стара гара помпят гумите на тировете с азот,що не питаш откъде го вземат.
    0884 987 137
    В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

    Коментар


    • #3
      От: Азот във Варна.

      И Стефан това предложи. Ще се разходя и до там.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: Азот във Варна.

        На острова под Аспарухов мост - Пясъка - между Мотобазата и петролната база се намира. Входа в ляво през релсите - има пазач с бариера, на който обясняваш за какво си, а той не е зле да разкаже къде точно да караш, че е голям завод (не го знам за какво е, ама си работи още явно, посоката вътре към халето за зареждане е дясно и пак дясно). После се плаща в съседна будка, а бележката се показва на изхода. И обикновено не става веднага, а си оставяш бутилката/ите от днес за утре.
        SUZUKI V-STROM 1000
        Jeep Cherokee 2.5CRD
        TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
        о889 525 о74 - Владо

        Коментар


        • #5
          От: Азот във Варна.

          Благодаря, заредиха я от сутринта за след обяд.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X