Обява

Свий
Няма добавени обяви.

креномер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • креномер

    от къде мога да си намеря креномер?(уред за наклона на МПС-то)
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    От никъде. Всичко е най-окаян буклук. Само ти дерат кинти, а после шашканията просто трепери и показва някви числа от миналогодишния календар. Гледах кви ли не ... А някои и с компас, винтчета за девиация разбира се няма, всичките компаси показват различно, ама били моо убави, ноо, ноо ги купували!))
    Знам едни дето могат да ти сложат истински авиохоризонт, 10 хилки обаче и стотина кила) Сега се разправям с тях в тая цена да вкарат барем някво курсово оръдие, те се назлъндисват.
    Намислих тука една дивотия, почти истински жироскоп, даже ще я вкарам в корпус от спидометър та да може да си стои отгоре над таблото пред очите, където си и е мястото, ама пустото с две ръце и без пукната пара кое по-напред ...

    Коментар


    • #3
      паджерото имаше такова нещо монтирано фабрично, мей не е лошо
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Най-евтино е да си сложиш нивелир:-)))))

        Коментар


        • #5
          Най-евтините навън (около 20 лири) представляват нещо такова :



          Но нямам представа доколко вършат работа или всъщност са украса от класа на "седнал Пинко" показващ неприлични знаци или куче с клатеща се глава...

          Коментар


          • #6
            И на най-най-най скъпите самолети има нивелир. На същата тая чудесия в долния край на прозорчето. Един фрезован на дъга канал пълен с глицерин да не замръзне ако пробият кабината, и в него светеща сачма, да си се търкаля. Може тока да се е свършил, пак ще знаеш кое крило колко ти виси, и ще можеш да караш направо и да кацнеш ...
            И фабричното на Пажерото е менте. Изобщо, май във всеки джип всичко което не си направил сам е менте. Или направо гадно менте!

            Коментар


            • #7
              все си мисля, че ако караш и гледаш "креномера" е много по-вероятно да се обърнеш поради отвличане на вниманието...

              освен това в много случаи ако минеш по бързо няма проблем, ако спреш да помислиш, оставаш на 2 гуми /или на 0 гуми /...
              в първия случай може да се "изправиш" с волана и газта, а във втория да се дообърнеш със спирачката...
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                А! Е те това е проблема, времеконстантата.
                И на самолетите, и на корабите където тия неща са щатно оборудване, процесите се развиват несравнимо по-бавно. В джипа мигновените показания са нечитаеми, безсмислени заради бързата смяна на обстановката, и закъснели при установен режим.

                Коментар


                • #9
                  Куче! Куче! Чак сега го видях) На времето имаше един който се канеше да си пребие жигулата с водопроводна тръба щото нямала такова клатещо се куче!
                  Кои показания да отчиташ по-напред? Колко време отнема да осмислиш фактическото пространствено положение? Чекии ... Според мене даже по-просветените блондинки предпочитат да ги заведеш на кино, вместо да им клатиш портрета на Буш и в профил и ан фас.

                  Коментар


                  • #10
                    мисля, че този уред ще е много полезен за убиване на надеждата

                    представете си, караш по як страничен наклон, който непрекъснато се усилва и по едно време колата тръгва да се обръща и ти си мислиш "може пък да се задържи" ама уреда влиза в червеното и надеждата умира
                    drive alive

                    Коментар


                    • #11
                      ха-ха-ха ! май най-евтино ще ми излезе с дюлгерски отвес !
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • #12
                        Да ви кажа това е пълна тъпотия аз имам такова чудо и досега не ми е помогнало много. Ако някой желае мога да му го предостъпя да види как е .Всеки които го е видял казва,че е истинско.
                        ДА ПАЗИМ ПРИРОДАТА ЧИСТА

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от churov
                          ха-ха-ха ! май най-евтино ще ми излезе с дюлгерски отвес !
                          да бе... като се залюлее и ще ти сцепи главата
                          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                          Коментар


                          • #14
                            няма страшно ! главата ми е дебела - поне така твърди жена ми
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • #15
                              Нали ги знаеш жените че не разбират много от размери ... И от дебелини не разбират.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X