Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

    Малко адвокат на дявола да го играя (без лоша мисъл) - по-горе се спомена на два пъти, че се отрича ползването на домакинска хартия при къмпинг, а после се говори за шкафове, преносими кухни, маси, столове, мивки и чак перални .. Не ми е ясна таз логика, честно!

    Коментар


    • #47
      От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

      Всичките тия кухни со чудесни ,но най-вече за дълга база-поне моя скромен опит показва това.В късата всичко се реди с хирургическа точност,място- йок.Има си и нашенски заместители.На кухнята и на модерните котлони.За шатрата има и друг вариант-даже държи на градушка.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1110842.jpg
Прегледи:1
Размер:216.3 КБ
ID:5605324:
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от gimax; 16-08-14, 10:23.

      Коментар


      • #48
        От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

        Препоръчвам това: http://www.decathlon.bg/sgavaem-stka...d_8303442.html. Стабилно е и удобно, леко, бързо се опъва и прибира, рафтовете са подвижни, в колата заема малко място.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #49
          От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Всичките тия кухни со чудесни ,но най-вече за дълга база-поне моя скромен опит показва това.В късата всичко се реди с хирургическа точност,място- йок.Има си и нашенски заместители.На кухнята и на модерните котлони.За шатрата има и друг вариант-даже държи на градушка.[ATTACH=CONFIG]733402[/ATTACH]:
          Това Широка поляна ли е?
          Имам предвид втората и най-вече третата снимка. Защо не се качиха не разбрахл
          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • #50
            От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

            За swiss-бокса , дали няма да се намерят чертежи от някъде ?
            Питам , защото след близо 10 дни на палатка това лято без стол и маса стигнах до 2 извода:
            Имам огромен багажник в който буквално мога да спя , не така а нормално:


            Защо нямам нещо което се разгъва от върте което да ползвам за маса и шкаф в който да си прибирам посудата.

            Мивка няма да ми трябва ... просто искам да покажа тази идея малко по детайлно на мой приятел който проектира кухни , спални и всякакви други шкафове тук в Австрия.
            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

            Коментар


            • #51
              Подвижна кухня за къмпинг

              Да се върнем към темата.
              Някой от форума правил ли си е подвижна кухня от типа chuck box или patrol box. Чудя се дали шперплата е най-подходящият материал, като здравина и тегло.

              Коментар


              • #52
                От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

                Паладине , благодаря за файловете Чак сега стигнах то тази кутия и съм на етап мислене от какъв материал да се направи.
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #53
                  От: Къмпинг мебели - подвижна кухня за къмпинг

                  Има едно решение, което до колкото знам се прави и България - казва се Car2Camp. Ще бъдат на изложението тази година за Къмпинг и Караванинг. По снимките си личеше, че може да се побере в багажника на обикновен автомобил.
                  Тел / Viber: +359 889 396 793

                  Коментар


                  • #54
                    От: Подвижна кухня за къмпинг

                    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                    Да се върнем към темата.
                    Някой от форума правил ли си е подвижна кухня от типа chuck box или patrol box. Чудя се дали шперплата е най-подходящият материал, като здравина и тегло.
                    Аз съм правил. Шперплата е абсолютно правилният материал в случая и ако държиш на по-малко тегло търси шперлат в специализираните магазини за оборудване за кемпери и каравани, например в Пазарджик. По-лек е от стандартният шперплат, не е по-малко здрав, но е и доста по-скъп. Но, освен ако не искаш да разгърнеш някаква страшна холна 'гарнитура' , един лист би трябвало да те оправи.

                    Моята навремето я направих по модел от това:
                    https://www.youtube.com/watch?v=2vSM...Fvt6Otmc3vVOJg

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X