Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нива и климатик?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нива и климатик?

    Какво е вашето мнение? Към по-добро или към по-лошо би наклонил везните един такъв ъпгрейд?
    Звучи супер, ама все пак някой да го е ползвал, че да сподели впечатления или пък просто хипотези... (не всичко което звучи или изглежда супер в крайна сметка се оказва такова )

  • #2
    На асфалта е все тая. В гората не ти трябва.
    Той пие много мощност, на тоя мотор ...

    Коментар


    • #3
      климатик = 10 к.с. ако си готов да се лишиш от тази мощност за сметка на комфорта деиствай
      drive alive

      Коментар


      • #4
        Ма то не е само това)) Нали постоянно отваряш вратите, климатика просто не смогва. А ако успее? Като влезеш мокър на студеното ... То ясно че в гората винаги ще си намериш патерица, ама ...)) Нали има МСС, някой ще дойде и ще те измъкне, ама верно боли, аз съм пробвал)) Верно майчиния език се обогатява, мнооого!))

        Коментар


        • #5
          аз намерих много добро приложение на климатика, като го пуснеш в жегата и колкото и да държиш отворени вратите не влизат мухи
          drive alive

          Коментар


          • #6
            Ти ме скапА! Сеа кво, още 10 коня за климатик ли?((( Мухите никога не бъркат, те разбират от воня. Кво фъшкия, кво джипер, все едно смърди. Кво като на мъжкар ...

            Коментар


            • #7
              е нали човека пита има ли полза и аз казвам, знаете ли, колко дълго се чудих за какво ми е
              drive alive

              Коментар


              • #8
                )))))))))))))

                Коментар


                • #9

                  Ама, че го казахте!

                  Имах предвид дали ще се отрази на работата на двигателя, дали няма да дефектира самият той, а край него и други агрегати и т.н.

                  Това с десетте коня надолу е лоша работа...

                  Коментар


                  • #10
                    Е, това е още един агрегат който виси на мотора. Трябва да намериш къде да го вържеш, да смениш шайбата с друга с две канавки, да се мотае някъде още един ремък. Не знам дали има чисто електрически.

                    Коментар


                    • #11
                      нива не съм карал с климатик,но на корандото по беклемето го изключвах ,че неможех да изпреварвам,а жсе пак беше 2.5 TDI.
                      само за електрически и аз не съм чувал
                      На нивата смятам че още по осезателно ще се чувства присъствието му. go go go прав си за мухите
                      Абе нети трябва все ще си подсмъркащ,и схванат
                      "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                      Коментар


                      • #12
                        чувах скоро, че мало някакави нови ниви с климатик и хидравлика, ако намериш някаде инфо за такава, ще разбереш как може да се направи

                        принципно насаждането на климатик има още един проблем освен тези, които стефан изброи. компресора не е непрекъснато включен, а се включва и изключва автоматично, когато това стане на празни обороти, двигателя тръгва да гасне, ако не си с инжекцион, с автоматичен смукач е гадно
                        drive alive

                        Коментар


                        • #13
                          Преди време някой беше довлякъл за таксита цяла партида Тико с климатици. Ей тва беше купон. Аз се возя с такси само кат се напия като маймуна да не направя някоя глупост, ама в оня случай бях сигурен че вече съм се пропил до видиотяване. Щото то си се блъсна в нещо, ама аз не виждах в кво. Шофьора се скапа да се хили като му казах кво мисля. А то климатика се бил включил, на трета, и беше с газ))

                          Коментар


                          • #14
                            хахахахахаха

                            drive alive

                            Коментар


                            • #15

                              Вие ме убихте!

                              Понеже при Нивата е като външно устройство (представлява нещо като плоска калориферна печка), което се монтира под жабката в купето и си мислех, че действа на различен принцип - нещо само с ток от генератора например. Не очаквах, че взема мощност от двигателя. Затова бях по-оптимистично настроен и очаквах проблеми повече от дефекти, недобра климатизация (защото не духа през вентилационните отвори, ами през неговите си и то единствено в краката на возещия се на предна дясна седалка) и т.н. А то се оказа, че с -10 коня заникъде не съм... Ама иначе как готино щеше да вдига полите на мацките на предната седалкааа!

                              Тюх, да му се не види.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X