Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чергило

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чергило

    от доста време се мъча да се снабдя с чергило но не за джипа а за колата ми и няма и няма. Мой приятел си купи но от БМВ чергило сребрист плат с емблема БМВ и изрязано място за задния номер. Някой знае ли някъде такова за Мерцедес ?????? В Балканстар не са и чували за думата чергило Ще пътуваме на едно островно пътешествие близо до Либия с колите а там жегата и слънцето са безпощадни. Надявам се някой да знае нещо което би помогнало...
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

  • #2
    До: Чергило

    до тук 30 човека видяха темата и е тишина.... а уж много знаеме па подгънахме крак пред едно чергило
    S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
    или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
    пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

    Коментар


    • #3
      До: Чергило

      ами не ти ли хрумва, че тия 30 човека не знаят къде има чергила за лека кола мерцедес

      още повече, че това което търсиш не е чергило, а покривало

      чичко гугъл пита ли?

      явно не си, щото той знае поне две фирми в София, които шият и чергила и покривала

      фирма: ТИР КОМПЛЕКТ ООД
      Град: 1404 София
      Адрес: Ул. Луи Айер 155А, (последна спирка на авт.№ 65)
      Управител: Стефан Висарионов
      тел: 02/ 862 54 69, 0898 412 752, 0888 959 340, 048 959 340
      факс:
      e-mail:
      Web адрес:
      Дейност: Лепи брезенти, ремонтира стари
      платнища, изработва нови.
      Сенници, джипове, палатки,
      басейни, покриви за спортни
      площадки и надписи с PVC боя
      Нитене халки, куки, каишки
      Табели ТИР 70/80 км.
      (жълти отразителни)
      Плонбажни въжета-6и8мм.,както и ластици-6и8мм.
      Предлага филтри (горивни,маслени,
      въздушни, дехидраторни)



      Брезент ООД София ул. Траян Танев №78 02 - 929 93 05


      страница

      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: Чергило

        Благодаря много за отговора, точно такова искам като на снимката, дано го произвеждат тия който ми даде. Веднага ще звънкам и ще кажа за резултата...в Пловдив е фирмата ма кво да се прави...ще ида и до там ако имат и резултата е :

        нямаме плат...имахме малко през м.май свършихме го и това е !!! на молбата ми да намери поне за една кола ми отговори : АБСУРД а Софийската фирма шие за ТИРОВЕ основно...питах и тях !

        така че пак сме на никъде..............

        попитах и чичко Гугъл преди да пиша за чергилото тук...даде ми покривала за волски каруци и всякакви други глупости...писах и покривало и чергило и все тая...
        нещо простичко се оказа доста трудно
        Последно редактирано от 4x4; 19-07-07, 10:57.
        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

        Коментар


        • #5
          До: Чергило

          В Практикер и в магазин за автобои съм виждал такива покривала тънички са сигурно се използват в автобояджйските ателиета .За временно ползване ще ти свърши работа..
          Land Rover Discovery:
          - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
          Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

          Коментар


          • #6
            До: Чергило

            връщам се от Практикер.....няма !
            S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
            или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
            пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

            Коментар


            • #7
              До: Чергило

              хм

              остава варианта с ушиване, още повече че ти трябва временно и едва ли е важно да е много красиво, важното да е функционално.

              не е никаква философия да се ушие, аз съм си шил навремето за Москвич Алеко, че нямаше по магазините.

              няма да го правиш по мярка на колата (аз на мойто чак джоб за огледалото бях направил)......... просто едно парче плат, което да обгръща колата отвсякъде и да стига до земята...... правиш един тигел 2см. от края, в него нанизваш шнура и си готов. завиваш колата и стягаш шнура.

              трябва парче плат, примерно 7/4 м., хубава машина и една 20м. връв. за съжаление с нито едно от тези не мога да ти помогна.
              ________________________________________________
              Subaru OUTBACK 2,5
              Hyundai TUCSON 2.0

              Коментар


              • #8
                До: Чергило

                Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                хм

                остава варианта с ушиване, още повече че ти трябва временно и едва ли е важно да е много красиво, важното да е функционално.

                не е никаква философия да се ушие, аз съм си шил навремето за Москвич Алеко, че нямаше по магазините...
                Предложение: пускаш тема за предстояща софт-разходка с изискване да се водят половинките и докато мъжете правят жар, жените шият покривало

                Коментар


                • #9
                  До: Чергило

                  За две години взимам 2 покривала/чергила/брезенти се китайски от практикер и др магазин, за около 40лв, като смятах че да изкарат лятото ще ми е достатъчно. Първото изкара 15 дни и се разпадна на съставните си атоми. Второто от практикер изкара 25 дни и почна да се къса при допиране. Верно че и слънцето си го бива. Ама тия чергила от вестникарска хартия да бяха щяха да изкарат повече. Като направих рекламация отговора беше - е ти ся за 40лв кво искаш. Ами искам въобще да не ги продават тия боклуци.
                  Това е
                  Сега си купих засенчваща плетена полимерна материя наподобяваща зебло. Увих колата и вече 1м материята не е мръднала. Цената е ок 1.7лв на квадратен метър. Казаха ми че гаранцията е 14г да издържи- дали? не знам ще видя и тогава ще кажа пак.
                  ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                  Коментар


                  • #10
                    До: Чергило

                    offtopic:

                    Първоначално публикуван от D-MAX Преглед на мнение
                    ...Казаха ми че гаранцията е 14г да издържи- дали? не знам ще видя и тогава ще кажа пак.
                    Тогава я камилата, я камиларя , виж тук.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Чергило

                      Да, точно това имах в пред вид!
                      ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                      Коментар


                      • #12
                        До: Чергило

                        След яко ходене по мъките накрая намерих истинско та истинско от специален материал TYVEK°TopCover° произведен от ДЮПОН патентован и за Европа шиещ се от Спинели Италия. Имат представител в БГ които внася за мотори и за АТВ, но за коли май ще съм от първите. Шият по поръчка "за модел" в Италия...поръчах а за цени никой нищо не може да ми каже.

                        http://www.motorco.biz/

                        долу в ляво натисни TOP Line и виж най горното като се отвори страницата.

                        Благодаря на всички за помоща...жалко че в БГ няма фирма да шие...
                        Ще ви кажа и цената като ме уведомят за нея. Поне вече знаете за истинския материал...щото сребърни ментета много




                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от 4x4; 19-07-07, 20:30.
                        S klase Mercedes V6, 3200cc, 204 к.с., 500 Нм.
                        или както е казал чипа: 240 к.с., 650 Нм.
                        пауър та пауър...пистолетен изстрел :lol:

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X