Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Танкови Фарове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Танкови Фарове

    Един познат ми даде фар от Т-34. Доста е престоял, но освен малко ръжда останалото си е наред. Имам два "накрайника" единия си е нормален фар, другия е с военен капак. Искам да го пригодя за експлоатация на УАЗка. Какво да направя, към кой да се обърна за помощ, изобщо освен тенекеджийската работа не знам какво да правя
    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

  • #2
    Първо го виж как свети, от там ще решиш и за кво да го използваш. Изобщо казано те са мижави, ни къси, ни дълги, и с крушка на 24 волта. На танка не му трябва много, той си лази полека.
    Затъмнителя сужи само за гъзария, обаче пък утрепва всички охлюви с прости сини габарити Това желязо без отмятащият се затъмнител трябва да е било държателя на инфрачервеният филтър, за прибор за нощно виждане.
    Може да го направиш на нормален къс или дълъг с рефлектор и стъкло от Лада 1500 (четирите фара, външните май бяха дългите) и нормална халогенна Н4. А може да опиташ да го докараш до специален прожектор с тесен лъч.

    Коментар


    • #3
      Е как аз толко го уреждах тоя. Петров вика това е най-якия фар.
      УАЗ - Where I go there are no roads!!!

      Коментар


      • #4
        Правилно, най-якия е! Той е херметичен, ще ти свети и под водата. Това му е безценното. Че и можеш да си направиш каквото искаш. А щатните под водата само ще ти издухат акумулатора.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X