Обява

Свий
Няма добавени обяви.

партроник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: партроник

    Невроятно е да паркираш в тесните улички между колите.Скоро си сложих на Маверика -дълга база. 65 лв струваше отне ми 1.5часа да си го поставя сам,към комплекта има дори бургия за да разпробиеш бронята за датчиците.Трябва ти само дрелка,отвертка и тиксо.Китайците стават все по-добри.
    Задната гума не пречи.Единствено трябва да имаш предвид ,че като показва най-малкото разтояние-при мен 40см.,реално вече е 25 защото резервната стърчи малко по-напред от бронята и датчиците.
    Divers do it deepеr

    Коментар


    • #17
      До: партроник

      Парктроника е хубава измислица ама да има кой да чуе сигнала. Виждали ли сте как нова S-класа с парктроник отнася кофа за боклук. Много му се смяха хората наоколо особенно като собственика започна да благославя уж повредената електроника. В действителност нищо му нямаше след тестване.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #18
        До: партроник

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Парктроника е хубава измислица ама да има кой да чуе сигнала. Виждали ли сте как нова S-класа с парктроник отнася кофа за боклук. Много му се смяха хората наоколо особенно като собственика започна да благославя уж повредената електроника. В действителност нищо му нямаше след тестване.

        Aaaa, моя ми говори с приятен, рус, женски глас. На английски с китайски акцент . Няма начин да не му обърнеш внимание

        Коментар


        • #19
          До: партроник

          Къде са тези лещи? И аз съм чувал много добри отзиви за тях!
          Друг вариант е камера, най-добре си е да ВИЖДАШ какво има отзад! В магазина до нас продават огледало с вграден ЛЦД дисплей и камера, но ми е малко в повече цената (около 600лв. )

          А за колегата v0id - ела да видиш кофа за боклук (недай си боже малко дете) от моя "камион", а той е с далеч по добра видимост от УАЗ-ката (Хънтър-а) с който веднъж разнасях за щастие само кофа за боклук! Вечер на наблъскан паркинг карам с половин милиметър в час и чакам с ужас да чуя хрущящи звуци, за щастие все още се разминавам

          Коментар


          • #20
            До: партроник

            Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
            Aaaa, моя ми говори с приятен, рус, женски глас. На английски с китайски акцент . Няма начин да не му обърнеш внимание
            Чак и на мен ми се прииска такъв
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #21
              До: партроник

              Нашата джипка така си дойде с парктроник и трябва да ти кажа, че е много удобно при паркиране назад. Като свикнеш с тази маневра и парктроника няма никакви проблеми. Единственото неудобство е, че започва да писка малко по-рано , отколкото е необходимо според мен и създава фалшива илюзия, че си много близо до препияствието.
              AUDI Q5, 2TDI

              Коментар


              • #22
                До: партроник

                Ма добре бе хора казвайте от къде сте ги купили, къде ги има, на какви цени са.....
                Don't hunt IF you can't kill
                първо 0883 после 333 накрая 448

                LZ1BGD

                Коментар


                • #23
                  До: партроник

                  Първоначално публикуван от hammer Преглед на мнение
                  Ма добре бе хора казвайте от къде сте ги купили, къде ги има, на какви цени са.....
                  Моя е купен от TopSpeed, магазинът им е на стоков базар Илиенци. Моя модел е този.

                  Поставянето му не е проблем, в комплекта си върви и приставката за пробиване на брони.

                  Как изглежда върху бронята и какво показва на дисплея можете да видите тук.

                  От ползването му досега мога да кажа, че съм доволен и е полезна екстра.
                  Двете неприятни неща според мен са минималното разстояние (30 см) и това, че при по-малки препятствия (а май и на дъжд е същото) реагира чак на 0.6-0.7 м от препятствието. Иначе нормално от около 1.5 м започва да сигнализира.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X