Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Окончателният тунинг на педалите:)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Окончателният тунинг на педалите:)



    Така вече наистина не се пързалят от нищо. Трети месец ги тествам.
    Това е няква италианска алуминиева мрежа, има я по строителните магазини. Просто се изрязва от ъглите на правоъгълници, и се подгъва назад.

  • #2
    hi

    Идеята е много добра, ще я пробвам и аз на моя УАЗ като се прибера в къщи в провинцията :-)
    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
    +359 0878 888 874
    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

    Коментар


    • #3
      то май за всички автомобили е от полза - особено след дъжд/сняг
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        като гледам не само мрежата е тунинг в бричката ти)))
        и кабелите са доста тунинговани)))
        БЕЗДРУМ-Но тълкувайки българския език, безпътието по-скоро е унило състояние на духа, когато просто се чудши какво да направиш в кофти
        (това е българска дума) ситуация (която пък не е българска дума).

        Коментар


        • #5
          Ммм ... Те още не са, затова са така. Ама като не намирам автомати за новата концепция...

          Коментар


          • #6
            Re: Окончателният тунинг на педалите

            Тук ми се иска да попитам ако се минат с Рифел няма ли да се стигне до същия резултат!
            А в един магазин за тунинг видях подобно решение на педалите!Само че имаше някаква малка разлика!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #7
              Леле! Как да ги сложиш на рифела? И като ги изкопае толкова, от тях няма да остане нищо(((
              А тия плочки в магазина ги видях. Да дам 10 долара за такова менте не ми позволява религията

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стефан
                Леле! Как да ги сложиш на рифела? И като ги изкопае толкова, от тях няма да остане нищо(((
                А тия плочки в магазина ги видях. Да дам 10 долара за такова менте не ми позволява религията

                Сега ако не искаш да ти се хлъзгат педалите ще ги дадеш.Видях един Шевролет Блазер с такива и човека каза че са били страшни.Гази в кал после вътре не се хлъзга!
                https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                Коментар


                • #9
                  Не знам дали при по тежко кално замърсяване тази заешка мрежа няма да се напласти При мокри подметки работи но за глинеста кал мисля че ще трябва да я чегърташ с пръстите на краката За да работи добре трябва на плочката да има отвор или отвори тогава калта пада на калъпи А и при по дълго каране мрежата ще се протрие Давеле рифела не е блажна боя мажеш и готово Ако си работил с него трябва да знаеш че при определени конфигурации той се напасва и обработва много трудно А заварките са много скъпи при алуминиевия при това за педали и при вода и при кал ще се пързаля повече
                  Вижте как са направени степенките при моторите

                  Но си вземете и обувки с здрави подметки

                  Коментар


                  • #10
                    Не бе, специално пробвах и с глина. Добре си е.
                    Отначало исках да дам в магазина, ама всичко което видях беше отврат, само фасон за пред дискотеката. И като не ходя по дискотеки, и турих тая мрежа. Това не е рабиц а някъв раздран ей така алуминиев лист. За пръв път виждам такава технология. И е много остро. Като се изтрие ще го точим))

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X