Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tракторни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Tракторни гуми

    Има Барум,много по-добра но нещо изчезнаха.
    Чехите спряха Барум и пуснаха Митас.
    Барумк селскостопански вече не се произвеждат.
    Познавам няколко човека, които са карали преди години с тракторна барум, казват че няма такава гума.
    Нито една от сегашните 7,50-16 не била толкова добра, както били барумките.
    Казват, че били доста меки(вероятно и затова са държали повече) и по-бързо се износвали.

    В Елин Пелин видях Нисан Джи-ар,с доста големи и доста широки тракторки.Изглежда много внушително.Някой знае ли нещо?
    Тук във форума имаше снимки на тоя Нисан. Не помня обаче в коя тема бяха, дали не са и в тази по-напред...

    R15,3 влиза перфектно на 15ка джанта, без каквито и да било проблеми и последствия.
    11,5/80-15,3 е много добра тракторна гума, но си трябва сериозен хамут под капака, особено с тоя агресиван грайфер не е като никои други 35ци...

    Коментар


    • До: Tракторни гуми

      Първоначално публикуван от balta Преглед на мнение
      На срещата "Пловдив и приятели" имаше витара с 16-ки тракторки и човека каза че кара вече 2 месеца и за сега нямал проблем. На гумата пишеше 7.50 R16 за марка не обърнах внимание.
      7.50 R 16-Един приятел кара с такива 69-ката си от 2-години,и няма оплаквания.Гумите са Ласа.
      0осем9осем7шест0осем7едно
      Миро

      Коментар


      • До: Tракторни гуми

        Митаса са два модела на 7,50
        Единият е TD 13, който по впечатления на колеги се представя по-добре, ето я:


        Вторият е TS 04, за който отзивите са по-отрицателни:


        Имайте предвид, че и от двата модела има и 6 и 8 платови. Но 6 платовите са масово на нашия пазар, а 8 платови Митаски трудно ще намерите.
        В 6 платовите дебели тръни и трески влизат безпрепядствено, а 8 платовите ги пречупват, аз не съм чул още за срязана 8 платова, не че е невъзможно, но е рядкост.

        Коментар


        • До: Tракторни гуми

          Има митас TS-05. На оня нисан са такива.
          0898532785-КИКО

          Коментар


          • До: Tракторни гуми

            Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
            Има митас TS-05. На оня нисан са такива.
            На кой оня

            Коментар


            • До: Tракторни гуми

              Първоначално публикуван от GRI6AN Преглед на мнение
              На кой оня
              На тоя!
              Прикачени файлове
              0898532785-КИКО

              Коментар


              • До: Tракторни гуми

                11.5/80 R15.3 TS-05 [139A8] 14PR TL 150.49 €
                300лв на гума,има по евтини решения за 16,но за 15 цола J10,няма голям избор
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • До: Tракторни гуми

                  Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                  На тоя!
                  На "тоя" къде му е плуга???????
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • До: Tракторни гуми

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    11.5/80 R15.3 TS-05 [139A8] 14PR TL 150.49 €
                    300лв на гума,има по евтини решения за 16,но за 15 цола J10,няма голям избор
                    Колега точно тая гума струва,220лв. Понне така ми каза момичето когато се обаждах в Боряна.
                    0898532785-КИКО

                    Коментар


                    • До: Tракторни гуми

                      Първоначално публикуван от kkaammaazzaa Преглед на мнение
                      Понеже тука сте направили добра тема за тракторките да ви питам видях в един клип едни много добри тракторки и не съм виждал аз поне де такива в българия и въпроса ми е дали ги има в българия и на каква цена са ето ви линк към клипа http://ru.youtube.com/watch?v=eI_Kb8JjWJU
                      Гледай сега маитап, точно такива гуми купихме от Самоков 15-ки.От магазина на излизане за Дупница, магазинера е с брада,(уточнявам понеже са два магазина). Преди година и половина.
                      0898532785-КИКО

                      Коментар


                      • До: Tракторни гуми

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        11.5/80 R15.3 TS-05 [139A8] 14PR TL
                        Тези са 14 платови, това означава, че са и доста тежички...
                        16ките на Видахим са по 8 плата

                        Коментар


                        • До: Tракторни гуми

                          В момента 16 цола (-44) са много кът,ще има чак след 2-3 месеца,затова оглеждам алтернативите на 15,няма ли нещо по тънкана и за тях с височина около 80+ см.?
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • До: Tракторни гуми

                            Защо,да са кът?При нас ги има и в двата магазина,даже има и някакви нови индийски.

                            Коментар


                            • До: Tракторни гуми

                              ,Давай на лични съобщения да не спамим Не съм се изразил правилно горе,джантите 16 с ЕТ -44 са кът,затова търся тракторни гуми с височина 80см+,за джанти 15 цола(15,3 гуми на Вида,стават за тях,но са на 75,нисички)
                              Последно редактирано от belata; 05-11-09, 12:19.
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • До: Tракторни гуми

                                Колеги здравейте, нов съм в форума. Интересно ми е, една витара без преправяни предавателни числа на диференциалите, дали би издържала на тракторни гуми, без да има сериозни последици?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X