Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Tракторни гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Tракторни гуми

    Аз като съм с динамик, българската алтернатива на руските Я-245, разлика не съм усетил
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #47
      До: Tракторни гуми

      Първоначално публикуван от godech Преглед на мнение
      Да кажа нещо за гумите динамик значи дадоха ни гуми динамик без пари да ги сложа на една татра и да карам да ги тествам записвашесе тонажа, километрите прехот и скороста с която се кара и резултата беше за две седмици изхвърлих 4гуми които се цепеха без причина точно по средата. Вие решаваите струва ли си ДИНАМИК
      Именно, за това ставаше въпрос. Знам, че е масово явление при камиони и трактори... И за 20 лв разлика не си заслужава да си правя експеримент и после да дам още веднъж пари за нови по-читави....
      То по принцип не е толкова за парите, колкото вътре в мен желанието да избера българското, и да си дам парите уж на наши хора....
      Но като немогат да ти гарантират качество.... Макар, че по телефона ми казаха - давали 18 месеца гаранция, ама ние ги знаем тези гаранции.

      Коментар


      • #48
        До: Tракторни гуми

        Преди около 4 5 години взехме Динамик за Уаз.Гумите баха 4 на брой и чисто нови.Изкараха около 15 хиляди може и повече но за тези съм сигурен.За нова гума 15 хиляди не е много но спрямо цената се вързаха нещата изгодно.Но сега може и да са по - калпави незнам.

        Коментар


        • #49
          До: Tракторни гуми

          Един колега казва несъм толкова богат че да купувам ментета така че по добре купи по скъпи но качествени
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #50
            До: Tракторни гуми

            колега всичко е луднало по тия тракторки забрави да намериш в самоков всичко е изкупено още есента...и също наи-добрата тракторка е на стомил ... тествано е ,по-скъпа е от митас но и качеството е на съвсем различно ниво тия дни ще дам линк за едно филмче кадето правихме малко тестове УАЗ с тракторки СТОМИЛ срещу НИСАН ПАТРОЛ с 33'-ки кумхо познаи кои спечели
            Последно редактирано от uaz469; 19-01-08, 23:25.
            МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

            Коментар


            • #51
              До: Tракторни гуми

              Първоначално публикуван от uaz469 Преглед на мнение
              ....забрави да намериш в самоков всичко е изкупено още есента...и също наи-добрата тракторка е на стомил ... тествано е ...
              Митака в Самоков има. На Митас - 136 кинта. Ама реших да поизчакам още седмица две за сръбски или Стомил-ки. Дано намеря

              Коментар


              • #52
                До: Tракторни гуми

                Ето една интересна гума,от ремарке,размера и е 34/9/16 или 88 см/26см/16,турски са но май ги правели във Видахим от тази година,цена на 1 брой е само 105 лв.с ддс,определено ще пробвам един комплект:
                Прикачени файлове
                TЛК 80-4.2ТД
                ТЛК 73-2.4ТД
                ...................

                Коментар


                • #53
                  До: Tракторни гуми

                  Някой ако звани на димамик и му се занимава да пита за информация колко струват тракторни-те с размер 12.00-16
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Tракторни гуми

                    9.00/16 и 12.00/16 не произвеждат 7.50/16 - 115,08 лв. това е от мене
                    МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                    Коментар


                    • #55
                      До: Tракторни гуми

                      Да, 9ките и 12ките са спрени от производство, а не се знаело и 7.50 дали ще првят нови партиди. Имало няколко бройки и били на свършване...

                      В Диана незнаят въобще кога ще правят нов внос, иначе ценитена на предишните им партиди били:
                      Барум - 103лв
                      Митас - 115лв
                      Стомил - 155лв
                      всички с ДДС

                      Коментар


                      • #56
                        До: Tракторни гуми

                        12-тката отговаря на 36-ца
                        Луд умора нема,само се поти!!!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Tракторни гуми

                          и обещаното от мен клипче....... http://vbox7.com/play:0588390d
                          МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                          Коментар


                          • #58
                            До: Tракторни гуми

                            само да кажа че снежната настилка е на повече от 3 седмици...сещате се за какво идва реч
                            МОИЙТЕ ЗАБАВЛЕНИЯ ЗА ВАС СА ПРЕСТЪПЛЕНИЯ...

                            Коментар


                            • #59
                              До: Tракторни гуми

                              Добро клипче
                              А някой да знае за 9,00 (12,00)х16 тракторки къде има, и на каква цена са? В Динамик няма и нямало да правят вече
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар


                              • #60
                                До: Tракторни гуми

                                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                                В събота съм планувал да ходя до Самоков. Ако не се разбъркат плановете нещо, ще се видим.

                                Аз се чудя нещо и за гуми на Динамик, ама като знам какви боклуци правеха преди години, едва ли сега положението е много по-различно
                                И аз казвам, че са калпави, ама имам едни 7,50Х16 дето купих джипа с тях, 2 пъти пренарязвани и още са здрави и прави. А междувременно изхвърлих 3 комлекта гъзарски и скъпи гуми. Много хубави пък им се кривят протекторите. А Динамика търпи. Ее? Де е Илия на кирия?
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X