Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми "Bogger"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми "Bogger"

    Някои има ли представа дали се продават такива у нас? И къде? Ще бъда много благодарен ако можете да ми помогнете
    Интересувам се от 35" до 44"
    Също се интересувам и от втора употреба, ако са в добро състояние

  • #2
    никои ли не знае? жалко
    искам да си ги сложа Уаза и да "газя" на offroad-a

    Коментар


    • #3
      Много хора знаят но едва ли ще ви е от полза. И ние можем да ви доставим но доставката е със самолет и цената на гума (една) е ~800 лв. Опитайте да се свържете с някой който организира контейнери от Щатите който евентуално покрай нещо друго ще ви докара и гуми. Например Братя Флекс... -има и тема с техните координати...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Близнаците продават такива и маи сега ще им идава коинтеинер обади им се на тях.

        Коментар


        • #5
          Много мерси за инфото! Ще ми дадете ли някакъв телефон на тия хора,да говоря с тях?

          Коментар


          • #6
            като гледам към какви размери си се насочил, сложи си джанти и гуми от Виетнамка/ЗиЛ157... тежички са, но евтинджос
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #7
              Мислил съм и за това,ама няма как да ги хвана джантите за главините....Поне аз не знам как

              Коментар


              • #8
                вероятността зиловите да ти счупят/изкривят моста е голяма... гума с джанта тежи окомерно 80-100кг /неотдавна продадох 6бр по 50лв - почти неизползвани/
                трябва рязане и заваряване... и после да не вдигаш повече от 30кмч
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от nitro
                  Мислил съм и за това,ама няма как да ги хвана джантите за главините....Поне аз не знам как
                  колега явно също незнаеш колко са 44 инча
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #10
                    То лесно се смята......... 44x2.54=111,76см
                    става дума, 4е на виетнамката са и пове4е болтовете на джантата.
                    Как според тебе ще я нахлузя тая джантата на главината на Уазката????

                    Коментар


                    • #11
                      да де тя сметката лесна ама няма стандартна Уазка дето да може да ги носи това ми е мисълта, най-малкото ти трябват други мостове и мотор, а бугъра е много агресивен малко калчица и ще имаш паметник със бугъри вместо проходима Уазка.
                      no signature no problems

                      Коментар


                      • #12

                        Коментар


                        • #13
                          Аз мостовете съм си ги поръ4ал в Русия (мост переден редукторен
                          -24'238.00 руб.; мост заден редукторен -17'954.00 руб.)
                          ,но доставката от там е много шибана... и двигател4е друго си имам.
                          Само добри гуми ми трябват.
                          А между другото 44" Bogger тежи 67 кг.

                          Коментар


                          • #14
                            за това говоря ;-) ще се радвам да я видя таз машинка като стане
                            Успех.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от nitro
                              Аз мостовете съм си ги поръ4ал в Русия (мост переден редукторен
                              -24'238.00 руб.; мост заден редукторен -17'954.00 руб.)
                              ,но доставката от там е много шибана...
                              А би ли споделил каква е крайната цена с доставката на редукторните мостове до България и как става доставката?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X