Обява

Свий
Няма добавени обяви.

гуми бриджстон за нива

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • гуми бриджстон за нива

    здр. колеги, наближава зима.харесъл съм си гуми бриджстон 175/80 R16 91Q DMZ3. ще ги слагам на нива. предишната зима много се разочаровах от гумите с които карах (руски). на утъпкан сняг нивата се превръщаше на шейна, която неможе да се управлява. излизах веднъж със семейството си и на смрачаване,като почна да замръзва-ужас.и без да замръзва пак се пързаляше. едвам се пребрахме от х.Руен.
    въпроса ми е някой ползвал ли е такива гуми? как се държат на пътя,има ли по подходящи? благодаря предварително!

  • #2
    До: гуми бриджстон за нива

    Руснаците са правили тестове и тези гуми са дали най-добър резултат при зимни условия на път покрит с плътен слой утъпкан сняг. След тях непосредствено са руските И-511 с цена три пъти по евтина. Съжалявам, че не мога да ти дам линк, четох го някъде по руските сайтове.
    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

    Коментар


    • #3
      До: гуми бриджстон за нива

      fireman160
      видях руските и-511,струват 100.62лв. , грайферът им е много мек-едни малки меки ламелки. притеснява ме, че на асвалт ще ги скапя бързо?

      Коментар


      • #4
        До: гуми бриджстон за нива

        Първоначално публикуван от chichi.miti Преглед на мнение
        fireman160
        видях руските и-511,струват 100.62лв. , грайферът им е много мек-едни малки меки ламелки. притеснява ме, че на асвалт ще ги скапя бързо?
        Няма такова нещо - Търкалях ги почти цяла година грайфера не е мръднал! За сняг и лед са едни от най добрите варианти за Нивата!

        Коментар


        • #5
          До: гуми бриджстон за нива

          Морски! Цяла година включително и лятото ли? Ако е така направо ги купувам, бриджстон ми идват малко скъпи! Цена на бриджстон- 231.77лв

          Коментар


          • #6
            До: гуми бриджстон за нива

            DMZ3 е най добрата гума за лед и сняг правена до момента.
            И го казвам не само защото работя в Бриджстоун.
            И затова е по скъпа но си струва всяка стотинка.
            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

            Коментар


            • #7
              До: гуми бриджстон за нива

              Митко, проблема е ,че трябва да купувам гуми и на още 2 коли.С тях работя, а нивата е за разходки с семейството, макар ,че и с нея си вадя хляба.Бриджстона ми е влезнал под кожата. Тая зима щях да оставям семейството да се пребира с рейса от добралък,пъта замръзна и нивата стана като шейна(магаре на лед). Добре, че мина камион да опесачи. Слизал съм на първа бавна до Асеновград. Голям страх брах, едвам я държах в пътя.

              Коментар


              • #8
                До: гуми бриджстон за нива

                Да търкалях я и лятото и не знам за Бриджстоуна ама и И-511 не лъже на сняг и лед! Виж има доста тестове за гумите...Успех с избора!

                Коментар


                • #9
                  До: гуми бриджстон за нива

                  Както и Митко е казал-мнооого добра гума,ако се ползва по предназначение.Моите ще ги търкалям вече 3-та зима.Мек протектор,много ламели...За асвалт са чудни.Е скъпички са малко...
                  Виден столичен ихтиолог

                  Коментар


                  • #10
                    До: гуми бриджстон за нива

                    Ако руските И-511 струват 100.62лв. не ги намирам скъпи. Цената е добра.
                    Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                    Коментар


                    • #11
                      До: гуми бриджстон за нива

                      Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                      Руснаците са правили тестове и тези гуми са дали най-добър резултат при зимни условия на път покрит с плътен слой утъпкан сняг. След тях непосредствено са руските И-511 с цена три пъти по евтина. Съжалявам, че не мога да ти дам линк, четох го някъде по руските сайтове.
                      Май това е: http://www.chevy-niva.org.ru/tests/test_at.htm

                      Коментар


                      • #12
                        До: гуми бриджстон за нива

                        Колеги благодаря за съветите.
                        Кризата и мен нещо почна да ме мори.
                        Реших да взема за леките коли гуми спортива, а за нивата гуми и-511.
                        От последното ми писане до сега, съм се тормозил да търся работа.
                        За мен това е изкузкуствена финансова криза

                        Коментар


                        • #13
                          До: гуми бриджстон за нива

                          за сега съм доволен от спортивата
                          другата седмица евентуално и И-511

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X