Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля препоръчайте Отличен гумаджия за София и района.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля препоръчайте Отличен гумаджия за София и района.

    Здравейте някой може ли да препоръча , добър /отличен гумаджия за София и района,

    човек или фирма който да не скъсва шпилките като ги отвива ,завива.

    Да направи качествен и кадърен баланс на гумите /джантите без да вибрира като стигна 90км.... Да знае и автомобила как се вдига, да види къде са му точките за вдигане, не да го вдига там където не трябва и да рискува да ми пробие купето,защото масово и това не знаят.... Като цяло престижен,качествен сервиз където да ми обърнат внимание и да направят като хората баланса ....

    автомобила е скъп и спортен , не искам да правя реклама къде правих последно баланса ,но нито баланса е като хората + скъсаха и шпилки и трябваше да сменям........ в момента като стигна 90 вибрира и не ми допада хич да карам така....
    Гумите са чисто нови, няма да казвам как се казва фирмата Но е голяма в София започва с Буквичката Р*****.... моля препоръчайте някой кадърен автомобила е скъп бърз и тежък и не искам да сменям,често шпилки ,че трябва да ги чакам със седмици докато доидат и не мога да го карам преди това...

    Няма значение от коя част на София е сервиза само да е кадърен т.е. да предложи високо качество цената също не е проблем.Джантите са оригинални, а гумите нови. С предните гуми колата не вибрираше така,че съм сигурен,че е от лош баланс..

  • #2
    На Цариградско шосе №131,в локалното,след Експо център,когато се движиш от околовръстното към центъра,има малък сервиз,има супер баланс машина,и знаят какво правят...Понякога,шпилките се късат при един гумаджия,защото предишният ги е завил не както трябва,обаче ти обвиняваш последния.Много голяма част от даже и премиум гумите са боклук,и не са идеално кръгли,трудно се балансират понякога.Спортните автомобили с голям цолаж на джантите са много претенциозни

    Коментар


    • #3
      София, ул. „акад. Дмитрий Лихачов“ 8, 1387. Мони.
      За шпилките/болтовете, колегата писал преди мен е прав. Най-често са пренатегнати и повредени при предишният демонтаж/монтаж. Нови гуми, за съжаление, може да са криви. Ако имаш време, нерви и пари да върнеш старите за тест, нещата ще се изяснят.

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
        На Цариградско шосе №131,в локалното,след Експо център,когато се движиш от околовръстното към центъра,има малък сервиз,има супер баланс машина,и знаят какво правят...Понякога,шпилките се късат при един гумаджия,защото предишният ги е завил не както трябва,обаче ти обвиняваш последния.Много голяма част от даже и премиум гумите са боклук,и не са идеално кръгли,трудно се балансират понякога.Спортните автомобили с голям цолаж на джантите са много претенциозни

        Как се казва името на сервиза или е без име ? Така е претенциозни са колата е с 18 ниско профилни гуми кофти размер скъп...


        Коментар


        • krassitch
          krassitch коментира
          Редактиране на коментар
          Собственикът на сервиза се казва Иво 0887473354.Ако искаш му се обади и уговори,питай...

      • #5
        2 от последните 3 комплекта нови гуми които купувам са за тотално нов баланс след по-малко от 1000км.. След новия баланс вече няма проблеми. 3-я комплект е малко по-марков, но още няма 1000км., няма да се учудя и той да е за баланс скоро.

        Нови гуми, монтаж, баланс с малко тежести - всичко точно първите километри. След няколко стотин километра като минеш 100 става страшно. Гумаджията като сложи гумата на машината за баланс показва някакви големи числа, махна старите тежести и падна на нормални грамажи.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • #6
          Жоров, явно гумите дето ги слагаш ти се падат от Зрънчо ( син - за момченца) 😂. Спри да слагаш боклуци и няма да имаш проблем с баланса през целия живот на гумите.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
            Жоров, явно гумите дето ги слагаш ти се падат от Зрънчо ( син - за момченца) 😂. Спри да слагаш боклуци и няма да имаш проблем с баланса през целия живот на гумите.
            Ми то боклуци продават само. Бриджистон на три зими и 20 х.км. вече започна да се криви, износила се е неравномерно, сега при монтажа отнесе една шепа балансьорки. Минавам на всесезонни китайци вече, и без друго зима няма.
            Ford Maverick II 2.3 XLT
            Ford Mondeo MK5

            Коментар


            • #8
              Гуми Директ ООД село Лозен.

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от bladest Преглед на мнение


                Така е претенциозни са колата е с 18 ниско профилни гуми кофти размер скъп...

                ‘Бах тоя спирт!

                Извън хейта - бусинес парк, под “Кошчето”.
                Един паркинг, който прилича точно на това.
                Долу има автомивка и гумаджия.

                п.с: “етажерката” му казваха на това дизайнерско изплискване у БП, “кошчето” е на сариграцко, с/у “шанцата” и са друго… Нещо.
                Последно редактирано от Esper; 10-12-22, 18:42.
                Враг усраине

                Коментар


                • #10
                  Тази есен купих нови гуми Michelin 255/55 R18 Latitude Cross MI от Медина, 1715 ж.к. Младост 4, Sofia, до Околовръстно, кв. Младост 4 (42°37'26.4"N 23°22'26.8"E ; 42.624000, 23.374100), 088 451 2319 и 0886968887 . Монтаж - на място. След 2000 км на магистрали, 80-100 по макадан и яка кал, нямат отклонения и дисбаланс.

                  ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                  Коментар


                  • krassitch
                    krassitch коментира
                    Редактиране на коментар
                    Продавачът няма никакъв принос в това,че не си изтеглил късата клечка...До късмет е,дааааже и с Мишлен

                • #11
                  От както почнах да купувам гуми от магазина (май от следващата кола, след Москвича) карам само с Мишелини. Единствения им "проблем" е, че ги пенсионирам по старост. До сега не съм успял да изтъркам до край нито един комплект. Въртя зимни - летни (с джантите) и само карам. Само веднъж на едни се наложи да им правят оптимизация, ама това защото не ги бяха монтрали като хората.
                  Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                  Коментар


                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Едва ли ома връзка с темата ама и аз съм имал.
                    Всеки път.
                    Жалко, че Мецлер не правят галоши за консерви.
                    Каучука на тази марка остава такъв поне докато се похарчи,
                    Мишелин - не, както и всичко останало. Става скрап преди да се свърши!

                  • kameno karp
                    kameno karp коментира
                    Редактиране на коментар
                    При мен така става. Летните ми - Примаси 4 са от 2018 г и са още доста над половината. Зимните ми - Алпин 5 са от 2020 г и едва са мръднали. И тия ще ги пенсионирам по старост, а не от износване. Все пак нямам намерение да търкалям едни гуми 10 години. Карам по около 1000 - 1500 км на месец.

                  • Esper
                    Esper коментира
                    Редактиране на коментар
                    Мишелин при автомобилните гуми не е успял да ме впечатли никога с нещо.
                    Включително и “спиртосани”, праймъси и алпин - дъ сейм шит.

                    При мотоциклетните направо не го харесвам!

                    Много повече автомобилни съм прекарал, включително и в момента.
                    Даже на последният мотор от миналата година - просто купих каквото имаше!

                    Нямам проблем да карам гуми и повече от 10 години.
                    Само че те стават за боклука много по-рано от 10 години.

                    Та аз на марки в тоя пазар не робувам.
                    Единствено както казах Мецлер ме е впечатлявал с добри параметри през целят експлоатационен период!

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X