Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

    Тази гума само замазва в калта.За асвалта какво да е става.В снега също не е добре,а между другото тя си е лятна гума.Общо взето от както махнах мойте гуми не си и мисля да ги поставям.Това е само мое мнение и не искам да ангажирам никой с него.
    тел.0879292900 Калин Костадинов

    Коментар


    • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

      Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
      Тази гума само замазва в калта.За асвалта какво да е става.В снега също не е добре,а между другото тя си е лятна гума.Общо взето от както махнах мойте гуми не си и мисля да ги поставям.Това е само мое мнение и не искам да ангажирам никой с него.
      Тогава каква друга универсална гума препоръчваш?
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

        Експлорера го карам три зими с такива гуми и то ежедневно. Ползвам ги изключително като зимни. До сега само веднъж е поднасял при спускане по стръмна заледена улица. Не карам бързо, но в дълбоки локви аквапланинга е налице. На дълбок неотъпкан сняг Форда върви, докато не се отлепи целия от земята. На наклон по мокра трева не е добре, трябва да се избягват и страничните наклони. На кални терени се справя относително добре, но не съм пробвал нещо по-хард. На асфалт имат "добре", като трябва да се внимава с острите завои, понеже имат склонност към поднасяне(може би заради дълбокия грайфер)
        Не съм карал с чисто зимни, за да ги сравнявам с тях, но ето едно фото за доказателство, че стават за зимна употреба.




        За по-заинтересованите може да се понапъна да кача и клипа. Мотокарът не е от малките, но почти не го усетих.
        Смятам и тази зима да съм тези гуми.

        П.П. Според мен са добър вариант за "универсална" гума и мисля, че има значение на какъв автомобил се монтират (при по-мощен и тежък автомобил са по-удачни).
        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
        Времето е ценно, само ако не бързаш.
        0889623098

        Коментар


        • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

          .В снега също не е добре,а между другото тя си е лятна гума.
          Лятна ли?А защо има на гумата снежинка,сигурно за летен сняг?

          Коментар


          • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

            Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
            .В снега също не е добре,а между другото тя си е лятна гума.
            Лятна ли?А защо има на гумата снежинка,сигурно за летен сняг?
            Мога да препоръчам наистина добра гума на сняг, и в, и извън пътя. LASSA Competus. В калта обаче не става.

            А понеже няма угодия, аз си карам с MT-тата целогодишно. Лошото е че такива (TrXuS) тука не продават, или поне не и за вменяеми пари. Иначе, мисля си че COOPER DISCOVERER STT няма да е лоша на сняг, освен калното и предназначение. Казват че били и сравнително тихи... за кални гуми... Вероятно като ми свършат Trxus-ите, ще пробвам Cooper.

            А BFG AT ги недолюбвам. Не съм видял нищо изключително от тях. Според мен еднакво недобра за всичко гума. Все е горе-долу - и на асфалт, и на сняг, и на кал (ама плитка, щото в дълбоката си е направо зле). Пак лично мнение. Пред нея препочитам Competus-а, така и така в кал няма да е добре, то поне на асфалт и сняг да е що-годе, пък и са по-евтини, или поне бяха, когато аз купувах.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

              Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
              Тогава каква друга универсална гума препоръчваш?
              Случайно попаднах на YOKOHAMA GEOLANDAR AT+II.http://www0.epinions.com/reviews/Yok...Truck_SUV_Tire
              Смея да твърдя(от моя скромен опит), че гумата е уникална.На асвалт до 200км/ч е без забележки.В кал е отлична.Не сняг още не знам, но се надявам да разбера.
              С уговорката , че в калта бях с мощна бензинова кола.

              За мен е доста по-добра от BFG AT.Не че последната е лоша.Просто до преди да карам Геоландара си мислех че BFG AT е без конкуренция в АТ гумите.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Мога да препоръчам наистина добра гума на сняг, и в, и извън пътя. LASSA Competus. В калта обаче не става.

                А понеже няма угодия, аз си карам с MT-тата целогодишно. Лошото е че такива (TrXuS) тука не продават, или поне не и за вменяеми пари. Иначе, мисля си че COOPER DISCOVERER STT няма да е лоша на сняг, освен калното и предназначение. Казват че били и сравнително тихи... за кални гуми... Вероятно като ми свършат Trxus-ите, ще пробвам Cooper.

                А BFG AT ги недолюбвам. Не съм видял нищо изключително от тях. Според мен еднакво недобра за всичко гума. Все е горе-долу - и на асфалт, и на сняг, и на кал (ама плитка, щото в дълбоката си е направо зле). Пак лично мнение. Пред нея препочитам Competus-а, така и така в кал няма да е добре, то поне на асфалт и сняг да е що-годе, пък и са по-евтини, или поне бяха, когато аз купувах.
                Сега ще излезе че BFG AT е най лошата ат гума
                На сняг се представя повече от добре,зимата си карам спокойно в гората.
                В калта също не е зле,в сравнение с други АТ-та с които съм карал е в пъти по добра......

                п.п.Ласата на асфалта може и да е добре,но извън пътя дълбоко се съмнявам

                http://vbox7.com/play:7fe519c5
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Димо_73; 08-10-10, 09:49.

                Коментар


                • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                  Първоначално публикуван от lud ribar Преглед на мнение
                  п.п. Кумхото на асфалта може и да е добре,но извън пътя дълбоко се съмнявам
                  Ако към мен - не KUMHO, a LASSA имах в предвид. И да, точно на сняг и точно в гората са наистина добри. И на утъпкан, и на неутъпкан, че и на позаледено (не казвам лед на стъкло - там оправия няма). Просто не стават за в калта. Да речем че горе-долу драпат за AT-та, но зверски носят странично.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Случайно попаднах на YOKOHAMA GEOLANDAR AT+II.http://www0.epinions.com/reviews/Yok...Truck_SUV_Tire
                    Смея да твърдя(от моя скромен опит), че гумата е уникална.На асвалт до 200км/ч е без забележки.В кал е отлична.Не сняг още не знам, но се надявам да разбера.
                    С уговорката , че в калта бях с мощна бензинова кола.

                    За мен е доста по-добра от BFG AT.Не че последната е лоша.Просто до преди да карам Геоландара си мислех че BFG AT е без конкуренция в АТ гумите.
                    Това е гумата колеги,неслучайно Мерцедес работят Йокохама.Карал съм тези гуми на МЛ500,представят се много добре.
                    Препоръчвам тези гуми.
                    тел.0879292900 Калин Костадинов

                    Коментар


                    • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                      Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                      Тогава каква друга универсална гума препоръчваш?
                      Йокохама АТ!?!Това е.
                      тел.0879292900 Калин Костадинов

                      Коментар


                      • От: Споделете впечатления за BF Goodrich All-Terrain?

                        Aми ето ви няколко факта:
                        -BG Goodrich AT; 235/85/16.
                        Монтирани на доста тежка машина;
                        4х4 е зацепено постоянно;
                        Ползва се САМО зимата; Много малко късна есен или ранна пролет.
                        Вече 88 000 км няма спиране. Видели за от всичко- гора, поле, пясък, сняг.
                        Разбира се по-голямата част е на асфалт, но никакъв проблем да излезеш извън него. Напротив- даже е удоволствие.
                        Сега, въпреки, че имат още живот, се оглеждам за едни нови. Гледах в мобилните сайтове, че се продават едни на добра цена, ама от време на време изчезват, та ги дебна.

                        А относнo KUMHO:
                        -Преди няколко години ми се наложи да ползвам за няколко месеца малък джип (Vitara 4 doors) с такива гуми.
                        За вас шега - за мен истина: За ЕДИН ден ударих в София ДВА пъти отзад други коли, "благодарение" на спирателните им качества. Не ме питайте как съм се оправял. А не е като да няма доста километри зад гърба си.
                        Винаги ще си го спомням, и горещо ще убеждавам враговете ми да си купят и ползват такива гуми.

                        Коментар


                        • BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                          Здравейте колеги,
                          от 2-3 месеца съм с чисто нови такива гуми. Моля да споделите как е поведението им на пътя при зимни условия, какво да очаквам от тях като цяло? Ще вършат ли работа или да взимам и зимни гуми. Предполагам доста от вас са карали с такива гуми и имат наблюдения. Моля в темата да пишат хора, които имат преки наблюдения.

                          Поздрави :-)
                          Последно редактирано от pininfarina; 12-12-12, 07:35.
                          Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD 2002'
                          Jeep Wrangler 2.5i 1996'

                          Коментар


                          • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                            Бая народ си кара с такива гуми зимата, та явно стават. Е не са зимни гуми, та общо взето се карат с едно на ум. Е има и хора дето си карат с калните през зимата и казват, че нямат проблеми, ама аз не вярвам. На мене лично не ми се отдава това. Зимата и аз карам със зимно/летни АТ-та.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                              Опитвам се с АТ гуми да карам ама предпочитам старият си Ескорт с чисто зимни гуми . На мокър сняг все едно съм тръгнал с шейната . Ако имаш възможност препоръчвам зимни или АТ-та ако не караш редовно .
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: BF Goodrich ALl Terrain T/a - ще карат ли зимата

                                Аз в момента карам Hilux с такива гуми. На сняг се държи добре. В неделя се прибирах по магистрала Тракия в снега без проблеми. Но има ли малко лед или да е утъпкан снега без да е опесъчен става нестабилна джипката. Така че ще слагам зимните гуми! Тези ще ги върна в употреба напролет.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X