Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машини за гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Машини за гуми

    Здравейте колеги, дайте мнение за бюджетни машини монтаж демонтаж , баланс. За сега съм се спрял на машините на Апекс, че цените им са примамливи. Благодаря.
    Ако темата не е за тук нека бъде преместена.
    Последно редактирано от aptt; 15-12-21, 09:29.
    По добре късно от колкото никога .
    Нула89781нула019

  • #2
    Има фирма от Велико Търново, която предлага руски такива, цената и качеството са добри, работи до 20 цола. Експириънс (тази типично българска думичка) от преди 5 г.
    O888 749-O86
    C20LET 4x4 198 kW 370 Nm - любимата
    NC 750

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от m4r1qn Преглед на мнение
      Има фирма от Велико Търново, която предлага руски такива, цената и качеството са добри, работи до 20 цола. Експириънс (тази типично българска думичка) от преди 5 г.
      Руски ама друг път.... Всичко е от братски Китай. Проверено.
      TLC LJ70 2LT
      Mitsubishi Pajero II 3.0 V6

      Коментар


      • m4r1qn
        m4r1qn коментира
        Редактиране на коментар
        може и да не са руски .... 4 години работиха безпроблемно

    • #4
      Един приятел предлага втора употреба машини на бартер за някакъв мини ван.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #5
        Търсите мнения за марки и модели от магазина, или може и с употребявани да започнете?
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • aptt
          aptt коментира
          Редактиране на коментар
          Това се чудя, спрял съм се на машините от Апекс, цената им е примамлива по ниска е от цената на втора употреба а са нови . А и са ми на близо евентуално за гаранция и части.

      • #6
        Темата ме интересува, защото предстои да се строи мини сервизче за сина ми и може да се намери място за машини за демонта,монтаж и баланс.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #7
          Има ли разивитие по темата, някой ползва ли от евтините китайски машини и дали вършат работа.....

          Коментар


          • #8
            Ослушвам се, но явно няма развитие.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #9
              Според приятели дето с това си вадят хляба, по-добре старо "Корги" отколкото нов китаец.

              Коментар


              • #10
                Извинявам се, отдавна не съм влизал тук. Взех си от Апекс монтаж демонтаж и баланс, вече почти година ги ползвам и за сега съм доволен. Демонтажната за ниско профилни гуми е малко тегава но се търпи, баланса е много добър, чувал съм и от колеги че и те са много доволни. Също и подемник си взех от тях.
                По добре късно от колкото никога .
                Нула89781нула019

                Коментар


                • Ilia801
                  Ilia801 коментира
                  Редактиране на коментар
                  От лятото имам 2.5 тона нискропрофилен крик от Апекс. Взех го на добра цена. Забележки няма засега, доволен съм.

              • #11
                Аз имам крик с долна синхронизация от Апекса и вече три години проблеми няма, но машините за баланс дали стават.......

                Коментар


                • #12
                  Колеги има ли инфо.....

                  Коментар


                  • #13
                    Да, стават няма проблем, но поне два три пъти в годината трябва да се калибрира.
                    По добре късно от колкото никога .
                    Нула89781нула019

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X