Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CST 35/12.5/15 CL-18

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • CST 35/12.5/15 CL-18

    Здравейте, пристигнаха ми зимните гуми и реших да споделя малко цифри. Когато ги подкарам ще напиша и как се държат на различни терени.

    Тегло - 20кг. - не съм ги мерил, това пише на товарителницата на куриера.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211201_191603.jpg
Прегледи:428
Размер:447.8 КБ
ID:6796304

    Височина, така без джанти - 86см.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211201_191811.jpg
Прегледи:398
Размер:440.4 КБ
ID:6796305

    Джанти алуминиеви - 7.5кг.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20211201_192006.jpg
Прегледи:405
Размер:450.7 КБ
ID:6796306

    Дълбочина на грайфера в средата - 15мм. В началото на големите ''пипони" - 20мм.
    Като ги монтирам на джантите ще видя дали има промяна във височината.

  • #2
    Ебати зимата чакаш ти

    А дано надминат очакванията ти,аз ще дебна за отзиви в калта
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Аз се интересувам от мнения за тези гуми. Само че в размер 31- 10.5- 16. Мисля да ги сложа на Нисан Терано и за лов да го ползвам. Обаче се кара и по асфалт. Зная, че няма универсални гуми, но ми е важно да стават за мокър асфалт поне. По нашия край лед и сняг има много рядко, а и имам кола със зимни гуми, ако падне лед. Също дали са много шумни.
      Ако е машина, нека бъде немска!
      XJR 1200
      ETZ 150
      Kawasaki Ninja ZX10R

      Коментар


      • #4
        Няма нищо зимно в дизайна им. Дано каучуковата смес да е мека, за да стават поне малко за зима.
        И няма начин да са тихи.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          ... нито да стават за отъпкан градски сняг или зимен мокър хасфалт.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #6
            Бре, много леки ми се струват, евала😉
            Defender 110
            Wrangler YJ на трупчета

            Коментар


            • #7
              За съжаление джипа ми все още не е готов и гумите продължават да си седят на топло в гаража. Това е агресивна гума за кал, с която проходимоста на всеки джип се увеличава няколко пъти. Всеки който кара с такива гуми, зимата, трябва да знае че гумите се пързалят и най важното НЕ СПИРАТ и винаги да има едно на ум. Но карайки внимателно, без да се бърза, мисля че не би било проблем. На мокър асвалт зимата едва ли са по зле от повечето МТ гуми. Каучука учудващо е мек , не колкото зимна гума, но като хвана голямия пипон с ръка успявам да го разклатя леко. Чак се притеснявам като ги разварти 3 тона джип дали няма да се разхвърчат пипони на всякъде В момента съм със COOPER DISCOVERER STT PRО и не ми се струват да са шумни, можеби всичко зависи от това колко е обезшумен джипа. Като изхвърлях товарителниците видях че на три от тях пише 20кг. а на една пише 25кг. Можа да са объркали нещо. Преди монтажа ако има къде ще ги премеря пак.


              Коментар


              • #8
                За същата шарка, но в изпълнение на Silverstone мога да кажа, че е най-добрата гума за неотъпкан сняг! Опитът ми е от 6 години, в началото бях с 33' сега съм с 35'. Карам само в гора и имам сравнение с много други гуми на колеги, които са карали с мен. На асвалт са прекалено шумни и се износват бързо. За калта знаем, че почти нямат конкуренция.
                Y260

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X