Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Goodyear Duratrack 285/75r16

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Goodyear Duratrack 285/75r16

    Може би темата е за раздел купувам/продавам, защото искам да купя такива гуми. Не я пуснах там, защото търся нови, а не употребявани. Проблема е, че няма... Нито тук, нито по европейски сайтове. А гледам, че ги карат хората... Някакви разумни опции за които не знам? Разумни изключва карго доставка от щатите на цена по-висока от тази на гумите.... И не изключва доставка и от Луната, ако цената е нормална...
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

  • #2
    С доставките от щатите е мътна и кървава в момента май. Колата ми стои вече почти месец на паркинга на доставчика в Хюстън, на 500м от кея, и още дори не е в контейнер.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Да, много трябва да съм луд за да поръчвам гуми от там, освен ако няма групова поръчка за контейнер, например... Просто виждам да се търкалят такива, даже и във форума има стара обява точно за този размер и затова питам...
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        Миналата година август месец закупих такива , като ги чаках около 2 месеца да пристигнат в склада на онлайн търговеца . Та затова ги и виждаш , демек до скоро се намираха , макар и трудно .
        Вече предполагам вноса на цяло е спрял и евентуално ако има забутани в някой склад .
        В началото на годината търсих 31-ци 15 ки и нямаше .Последната им цена е била към 250-260 лв. бройката . Тогава срещнах и обява в базара да се продават 3-годишни ( чисто нови , не карани ) на цена 1300 лв.и цената беше без коментар...
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X