Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Maxxis at 980

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Не можах да намеря мнения и за този модел , защото се колебая и за него. Нещо за него можете ли да ми кажете goodyear wrangler at/sa ?

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от ragiovski Преглед на мнение
      Не можах да намеря мнения и за този модел , защото се колебая и за него. Нещо за него можете ли да ми кажете goodyear wrangler at/sa ?
      Добри гуми , но са шосейно ориентирани .
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • #18
        На мен ми трябват за около 15% в черен път и останалото за шосейно и ме интересува предимно в зимата дали ще ми вършат работа .

        Коментар


        • #19
          За 15% черно и ако не е много хард терена - ще ти свършат работа. За сняг не могат да се сравняват с чисто зимна гума, но и повечето АТ гуми са така. Четох ревюта, че все пак се представят в зимна обстановка доста прилично. Естествено това ще бъде до 3-тата година максимум.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #20
            Ясно, благодаря

            Коментар


            • #21
              Оказва се, че хубаво си говорим тука, но този размер е свършил по складовете. Не е останал голям избор на АТ модели.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • Juiced
                Juiced коментира
                Редактиране на коментар
                Виж това което предлагам като вариант аз. Не отстъпва на чисто зимната гума, карал съм ги , не е да съм чел ревюта.

              • Asen Kushlev
                Asen Kushlev коментира
                Редактиране на коментар
                И те са свършили. Излизат на някакъв румънски сайт на цена над 200 лв. Работата отива на китайски, само да видя какво щв дойде тези дни за Максис и Уест Лейк, чака се доставка.

            • #22
              kumho road venture at61 а някакво мнение за тези, извинявам се , че разпитвам но гледам кое го има в наличност?
              Последно редактирано от ragiovski; 11-10-21, 11:31.

              Коментар


              • #23
                Гледах го в размер 255/75/15, всичко друго е, но не и зимна гума.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #24
                  Мен ме интересува , като цяло добрали е за всесезонна гума за 15% черен път и останалото на асфалт, като се има в предвид че и цената и е доста прилична

                  Коментар


                  • #25
                    Колеги благодаря за мненията ви , поръчах си GENERAL TIRE GRABBER AT3 , ще ги видя как се справят ...

                    Коментар


                    • #26
                      Първоначално публикуван от ragiovski Преглед на мнение
                      Колеги благодаря за мненията ви , поръчах си GENERAL TIRE GRABBER AT3 , ще ги видя как се справят ...
                      Честито !
                      И да не забравиш да споделиш....
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • ragiovski
                        ragiovski коментира
                        Редактиране на коментар
                        Да , разбира се 🙂

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X