Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Simex /откъде могат да се купят?/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Simex /откъде могат да се купят?/

    Интересуваме от къде мога да се сдобия с гуми Simex
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    До колкото съм наясно, само Долфи кара с такива! Обърни се към Митко (Фулдата), той трябва да знае откъде можеш да се сдобиеш! Но искам да кажа - тези гуми са нож с две остриета. Наистина са копачки, но и каретата и полуоските ги нямат за нищо!
    RB Patrol Team

    Коментар


    • #3
      Не е само Долфи , Маджо кара нисана с такива . Те са част от концерна Континентал , но никой не ги внася ... Евентуално някой пътуващ да внесе от Гърция например

      Коментар


      • #4
        в гърция тези работи са малко скъпи, даже малко повече, има кой да даде оферта но цената няма да ти хареса

        защо не пробваш при ковачев
        drive alive

        Коментар


        • #5
          Митак , като стана реч - дали няма да намерим джанти 8J x 16'' , ама от онези промоционалните?Много си ми харесаха !
          А за каретата , че те са си консуматив, то аз и дифоветеги имах по едновреме за такива
          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
          0899187766

          Коментар


          • #6
            САМО 7/16 колега ...

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Асен Василев
              ... тези гуми са нож с две остриета. Наистина са копачки, но и каретата и полуоските ги нямат за нищо!
              Съгласен съм , но аз няма да ги водя на съсътезание и ще ги ползвам само в кал (там каретата се чупят по-малко).
              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
              0899187766

              Коментар


              • #8
                До: Simex /откъде могат да се купят?/

                Да я възродя за момент тая тема Понеже съм с каймани и наскоро реших да се заинтересувам каква e оригиналната гума, чието копие са те - та разбрах, че става въпрос за Simex Extreme Trakker. Внася ли ги някой в България, щото май ще минавам на оригинала, че кайманите за 8 месеца така са се нацепили, че като гледам, ще изкарат това лято и май после трябва да се сменят. Иначе съм много доволен като проходимост, ама като издръжливост - ще видим. До последно ще ги карам де, ама знам ли колко ще е още. Засега са само цепнатини, още няма откъснати парчета.
                Land Rover Discovery 200TDI

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X