Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Lakesea Mudster M/T мнения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Гуми Lakesea Mudster M/T мнения

    Здравейте,

    понеже не намерих никаква информация за въпросните гуми пускам тази тема.

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:HTB1h1v.NVXXXXXfXVXXq6xXFXXX7.jpg Прегледи:0 Размер:49.9 КБ ID:6659360

    Днес си поръчах въпросните гуми Lakesea Mudster M/T 265/75/R16. Досега карах със Silverstone MT 117 xtreme 31/10.5/R16. След като една гума от Силвърстоните се изкриви и джипа започна леко да подскача на студено, за което писах във друга тема ги продадох. Тогава разбрах за проблемите при тях свързани със стоенето на едно място. Гумите ставали "квадратни" и е необходимо всеки път да изминеш известно разстояние да загреят и проблема изчезва. За някои това не е от значение, но мен лично ме дразни. Гледах гуми CST CL18, но в един руски клип съобщиха за същият проблем.

    Защо реших да опитам с тази марка?

    Офроуд възможностите на Силвърстона са неоспорими, но ми казаха, че няма да се внасят след края на годината. За мен това е гумата, но... на асфалт има твърде много вибрации. Новата шарка ме кара да мисля, че те ще са с една идея по-малко проходими в гората, но по умерени на асфалт. Почти не пътувам по асфалт, но искам да е малко по-комфортно когато се наложи да се придвижа от точка А до точка Б. От друга страна този размер приближава 32/10.5/R16, което е по-висока от старата ми и най-оптимално за моята ТЛК 70 3.0D.

    В най-скоро време ще дам първи впечатления.
    Прикачени файлове
    BMW X6
    BMW X5
    SUZUKI SAMURAI
    LAND ROVER DISCOVERY3

  • #2
    Първи впечатления:
    не съм мерил тегло, но гумите са тежички.
    При балансирането по спомен без претенция за точност най-много баланс имаше на една от гумите от порядъка на 170/110 гр., като останалите три са от порядъка на 90/70.
    По асфалт са още по-комфортни отколкото очаквах. Нямам възможност за тестове офроуд в момента, но скоро ще ги вкарам в калта и ще дам мнение.
    На първо четене съм доволен.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201030_131259.jpg
Прегледи:2214
Размер:878.0 КБ
ID:6663620Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201030_131312.jpg
Прегледи:2253
Размер:756.1 КБ
ID:6663621Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20201030_131328.jpg
Прегледи:2200
Размер:667.9 КБ
ID:6663622
    Прикачени файлове
    BMW X6
    BMW X5
    SUZUKI SAMURAI
    LAND ROVER DISCOVERY3

    Коментар


    • #3
      Днес се качих до връх Ком. Доволен съм от гумите. Оправдаха очакванията ми в кал.
      BMW X6
      BMW X5
      SUZUKI SAMURAI
      LAND ROVER DISCOVERY3

      Коментар


      • #4
        Да повдигна темата. Предполагам вече доста колеги имат впечатление от тия гуми.
        Пс,,, то не че има в момента налични размери и модели, но все пак

        Коментар


        • #5
          Здравейте, исках да поръчам гуми като тези https://autodil.com.bg/item/pro-98405662411/ има ли някакви особености при избора?

          Коментар


          • #6
            само посредници от Полша могат да доставят такива гуми

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Kiplint Преглед на мнение
              Здравейте, исках да поръчам гуми като тези https://autodil.com.bg/item/pro-moto x3m-98405662411/ има ли някакви особености при избора?
              Доколкото знам е доста трудно

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от thirtyregional Преглед на мнение

                Доколкото знам е доста трудно

                Благодаря за споделянето

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X