Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за General Grabber AT3

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за General Grabber AT3

    Бих се радвал да чуя мнението ви за тези гуми, както и други предложения за гуми налични в размер 215/75/15, които ще бъдат монтирани на бус 4x4, което ще рече че не се предполага тежък "оф-роуд", а някаква не дотам агресивна AT гума. Както и ако някой има такава гума 1бр., за резервна в този размер да не купувам нова гума. Благодаря предварително.

  • #2
    Аз карам с cooper discoverer at3 4s за момента са тихи като шосейни. Добро поведение на мокро и не са много тежки.
    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
    Ford Fiesta 1.4 Tdci

    Коментар


    • #3
      Имам точните гуми за теб, а и са усилени.
      ​​
      Ако си около или в София, можеш да минеш да ги видиш, и ако ти харесат, получаваш бонус тези, че се напълних с гуми и ми пречат, а имам да си прибирам още няколко комплекта за техниките.

      Импровизирам ти специална оферта.
      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 19-09-20, 01:01. Причина: Импровизация
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        Гумата има добри отзиви в ревютата, чак мако ме разколебава от KO2 , който съм си избрал и също търсех мнения.

        Коментар


        • bvp
          bvp коментира
          Редактиране на коментар
          КО2 е страхотна гума. До скоро ги карах и нямах никакви забележки към тях, махнах ги защото минавам на МТ.

        • jja
          jja коментира
          Редактиране на коментар
          +1 за КО2. Ако разликата в цената не голяма аз бих се насочил натам. Определено е много добра гума.

        • v_0
          v_0 коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря за съветите, проключих с чуденето 😀

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X