Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ROADCRUZA RA 3200 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ROADCRUZA RA 3200 MT

    Здравейте, колеги. Дали някой успя да натрупа мнение за тез гуми, направо съм се видял в чудо. Миналото лято карах с Максис бигхорн 764 - не съм доволен много слаба гума. Есента сложих Купър STT PRO POR - умерена кал бива, лепкава не толкоз добре , трудно се самопочистват, на мек сняг 20-30см - трагедия, изобщо не знае на къде върви, особено ако си в завой под наклон, за отъпкан няма да говорим там нещата са ясни за всички. Та заглеждам въпросните гуми RA 3200 в размер 245/75R16, обявени като MT, макар да са доста тесни разстоянията между ламелите. Освен това ми направи впечатление, че на гумата има маркировка M+S. Ако някой я ползва да сподели, разгледах темите във форума и потърсих информация в нета, много оскъдно.
    Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
    Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

  • #2
    Колега аз си сложих на тераното преди три месеца 31/10.5/15 и ги карах до като не го продадох - нямам впечатления от много кал, понеже успях само два пъти да го вкарам. На мокро се пързалят много, както и на отъпкан сняг. Правих една разходка по узана през една гора с баири и коловози + неотъпкан сняг - нямаше грижи.

    Иначе са сравнително тихи за МТ, зор се балансират.

    Сега на патрола като купувах гуми, реших да ги прескоча. Спрях се на Federal Couragia MT, но са ми на два дена и от тях нямам впечатления още извън пътя - иначе за толкова отворено МТ са тихи.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от johny335i Преглед на мнение

      Сега на патрола като купувах гуми, реших да ги прескоча. Спрях се на Federal Couragia MT, но са ми на два дена и от тях нямам впечатления още извън пътя - иначе за толкова отворено МТ са тихи.
      Имаш ли вече наблюдения върху тази гума ,няма много инфо за тях.
      "Не мога да разбера как живеят спокойно хората които изобщо нямат никакъв джип..."
      Кольо.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X