Обява

Свий
Няма добавени обяви.

AUSTONE SP302-Що за гума е ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • AUSTONE SP302-Що за гума е ?

    Здравейте, колеги !
    Някой има ли лични наблюдения за тази АТ-гума ? В нета е доста оскъдно ,само в руски сайтове има малко отзиви и те са почти на 90 % положителни. Доста е добра цената.Компанията е австралийска но се правят в Китай .

  • #2
    наистина инфото е все още оскъдно за тях ... и аз ги загледах за мойта раКИЯ
    в австралия има някакви откъслечни отзиви за тях - държали се прилично на офроуд и били доста шумни на асфалт

    Коментар


    • #3
      Имаше АТ-та на Пирели с подобна шарка. Сега не ги откривам. ATR, май бяха...
      Your conscience is all you can take to your grave.

      Коментар


      • TigerHunter
        TigerHunter коментира
        Редактиране на коментар
        Моя грешка... GoodYear Wrangler ATR.

    • #4
      Здравейте,
      Понеже и аз се заглеждам по "бюджетна" А/Т гума, коя от двете гуми ,би била по-добър избор: "Аustone SP302 A/T" или "Aplus A929 A/T BSW" ?
      Струва ми се(мога и да греша), Аустон-а е с малко по-агресивна шарка и е с малко по-голям тегловен индекс.(XL - усилена).Вероятно ще бъде и малко по-шумна,независимо,че дават еднакви 72db и за двете гуми.
      Сцепление на мокро - еднакви данни и за двете гуми - кат."C".
      Реално,търся "по-софт" варианта, за такъв вид лятна гума,по-подходящата за всекидневно градско каране.
      Ще се радвам за съвет и споделен опит.
      Това са гумите:
      https://www.e-gumi.com/letni-gumi-austone-sp302-235-65-R17-79148.html
      https://www.bggumi.com/eshop/product...7010673063735/







      ​​​​​​​

      Коментар


      • #5
        Аз съм с такива и нямам забележки до момента ! Иначе 2 седмици хвърлях ези-тура дали да ги купя и бях изпълнен със всякакви съмнения , Мога да споделя че гумите не са по шумни сравнени със старите ми Nokian , държат се прилично на пътя и на разходките извън него , като падне снежец , ще пиша как са и на сняг

        Коментар


        • #6
          Пробвах гумите на сняг и леко заледено , държат се добре и се кара без напрежение

          Коментар


          • #7
            Насочил съм се към същите гуми. Mirco, може ли ъпдейт на впечатленията от изминалите месеци, след последния пост?
            Разбира се ако и някой друг се е сдобил с такива гуми, може да сподели.
            Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

            Коментар


            • #8
              Взех ги. За сега ми допадат. По-шумни от летните, с които бях до сега. Пробвах ги на лек офроуд - хареса ми как се държат. Все още не съм ги карал по магистрала. Като събера повече впечатления, ще пиша.
              Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

              Коментар


              • #9
                Продал съм десет комплекта досега от тях, нямам оплаквания от никой засега. Оставил съм и ма мен едни 31ци. Добра гума е, както и МТ то.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X